gittigidiyor

BulgariaSat-1 @ 1.9° East Günlük kanal değişiklikleri

Hepsini vermiyor günlük Derby konumda olanlara bakabilirsiniz...O yöne (16 East )Uydu Anteniniz var mı..? Cihaz olarak ne kullandığınız önemli...Açık yayın yok Videoguard encryption var cihazınızın açma özelliği varsa mesele değil...

Son düzenleme:

ermo05

Aktif Üye
Ok
Hepsini vermiyor günlük Derby konumda olanlara bakabilirsiniz...O yöne (16 East )Uydu Anteniniz var mı..? Cihaz olarak ne kullandığınız önemli...Açık yayın yok Videoguard encryption var cihazınızın açma özelliği varsa mesele değil...
Sizlere birşey sorduk benim öğrenmek istediğim BulgariaSat-1 @ 1.9° bu uydunun ismide geçiyor livensatta doğrumudur yanlış mıdır onun bilgisini alacam 16 derecede var ama kanallar paylaşım ile açık deyil soru soruyorum soruma cvp alamıyorum

Biraz daha ılımlı konuşursanız her türlü soruya cevap bulunacaktır...Siz böyle karşınızdakini döver gibi soru sorarsanız size kimse cevap... vermez.....Saygılar....

Bir kere zaten konunun ortasından giriyorsunuz...Maksat ne kimi nereyi seyretmek istiyorsun cihazın ne...?Bunlara yar vermeden gelmişin beni azarlıyorsun...Soruna cevap alamıyorsan o senin araştıracağın bir konu....Ben de sana cevap vermeye mecbur değilim.hele böyle damdan düşercesine yazarsan....

ermo05

Aktif Üye
Biraz daha ılımlı konuşursanız her türlü soruya cevap bulunacaktır...Siz böyle karşınızdakini döver gibi soru sorarsanız size kimse cevap... vermez.....Saygılar....

Bir kere zaten konunun ortasından giriyorsunuz...Maksat ne kimi nereyi seyretmek istiyorsun cihazın ne...?Bunlara yar vermeden gelmişin beni azarlıyorsun...Soruna cevap alamıyorsan o senin araştıracağın bir konu....Ben de sana cevap vermeye mecbur değilim.hele böyle damdan düşercesine yazarsan....
Siz yanlış anladınız üstat ben size karşı söz söylemedim genel olarak söyledim söylemiş olduğum sözleri detaylı olarak okumadan cvp veriliyor bende biliyorum o kanalların 16 dereceden yayın yaptığını eğer Bulgar uydusundan izleme imkanım varsa paylaşımla izleme imkanım var onun için cihazım 4k lı cihaz bu kadar ben özellikle konu ile alakası olan dedim alakası olmayan soruma cvp vermesin yinede sizlerden özür diliyorum

Karşınızda bir tek ben varım ve bana konuşuyorsunuz ben forumda bu dili kullanan kimseye rastlamadım da açıkçası afalladım biraz....Gördüğüm kadarı ile yaş 54 gibi....karşınızdaki de 71 yaşında...Biraz ağırbaşlı olmak insanlara yarar getirir......Sağlıcakla kalınız.....Fazla uzatmanın da bir anlamı yok....

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.