gittigidiyor

Bulsat paketi keyyy.

baranky

Aktif Üye
Arkadaslar 39. Derecedeki. Bulsat paketini serversiz olarak emu ile su anda izleyebilirmiyiz... İzlenebiliyorsa guncel keyi nedir... Cihaza nereye nasil girecegiz... Bu konuda yardimci ormusunuz...

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Arkadaslar 39. Derecedeki. Bulsat paketini serversiz olarak emu ile su anda izleyebilirmiyiz... İzlenebiliyorsa guncel keyi nedir... Cihaza nereye nasil girecegiz... Bu konuda yardimci ormusunuz...
Cihazınız dreambox-Vu vs vs enigma2 ise içindeki dosyaları etc/tuxbox/config dosyasının içine atın ve cihazı yeniden başlatın.
Cihazınız diğer normal cihazlardan ise,softcam dosyasının içindeki bilgileri cihazınızın emu bölümünde gerekli yerlere yükleyin.Cihazınız emuyla açılan kanalları gösterecektir.

Ekli dosyalar

• DreamBox Kèys_12-09-2015.zip
    86.7 KB · Görüntüleme: 8

bobom

Aktif Üye
işe yaramayan bikaç kanal açık emu ile uyduyu çevirmeye deymez eski bulsat full paketi yok yanni bikaç tırt kanal açık

stfm

Aktif Üye
Bulsat 39.0°E Emus Irdeto2 FOR ALL EMUs

I 060400 06
1E60 D21B 67B1 5CBC DEE7 247E 3254 4838 ACTIVE
I 060400 04
02FD 429D D08D BA24 5152 7955 ECD8 A099 NEXT

sasma

Aktif Üye
Web sitesi
www.igri.name
bunu yazmayi denedim irdeto ama nedense olmadi yanlis key dedi..
cccam kulanmayi biliyorum kulanmistim bir arkadas vermisti boyle bisi nerden bulabilirim
simdiden tesekurler bu arada 2 aylik skysat master hd se aldim yani epey yeniyim bu islerde

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.