gittigidiyor

Canlı Tv İzleme Android Uygulama Reklamsız

delece23

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba Almanyada yaşıyorum türkiye kanallarını reklamsız tv box umda nasıl izlerim diye araştırırken google play de Bir uygulama buldum şuan kullanıyorum reklamsız baya hızlı açılıyor yayınlarda hd kalite böyle bir uygulamaya ihtiyacı olan bence indirsin şimdilik pişman olmadım bakalım ileri zamanda ne olacak

https://play.google.com/store/apps/details?id=onlinetv.copy

Son düzenleme:

reos

Aktif Üye
parayı ödeyince tabiki reklamsız oluyor.:) İlahi...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
arkadaşlar free iptv ücretsiz biraz zor bulursunuz fakat bu programı apk pure sitesinde bi deneyin ben ios kullandığım için deneyemedim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.