gittigidiyor

cihaz çöktü dm800sehd lütfen acil yardım

okeyy

Aktif Üye
ustalarım lütfen dm800hdse orjinal cihaz çoktü hiç açılmıyor ön panelde bişey görünmüyor image atayım dedim ip adresi gelmiyor ne yapacagım

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
ustalarım lütfen dm800hdse orjinal cihaz çoktü hiç açılmıyor ön panelde bişey görünmüyor image atayım dedim ip adresi gelmiyor ne yapacagım

@okeyy asagıdaki linkte en kısa ve zahmetsiz yol yontem var.Bizzat kendim denedim,
Bende sim2.10 cihazı kurtardım
@sahin nikli abinin 800se ferrari cihazı yine bu program ile kurtardık
Orjinal cihazlar için hiç denemedim ama,eminim orjinaller içinde 10 numara cihazı kurtarır.
Dene 10 dakikanı almaz.
Geçmiş olsun.
http://satcafesi.net/forum/addons-s...ptiflasher-enigma2-ile-kurtarma-yazilimi.html

okeyy

Aktif Üye
@okeyy asagıdaki linkte en kısa ve zahmetsiz yol yontem var.Bizzat kendim denedim,
Bende sim2.10 cihazı kurtardım
@sahin nikli abinin 800se ferrari cihazı yine bu program ile kurtardık
Orjinal cihazlar için hiç denemedim ama,eminim orjinaller içinde 10 numara cihazı kurtarır.
Dene 10 dakikanı almaz.
Geçmiş olsun.
http://satcafesi.net/forum/addons-s...ptiflasher-enigma2-ile-kurtarma-yazilimi.html

hocam ip adresini göstermiyor ön panelde

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
hocam ip adresini göstermiyor ön panelde

@okeyy zaten bende ip vermediği için bu programı kullan diyorum.
Cihaz ekranı kapkarada olsa,sen cihazı servis kablosu ile pc ne bağla.Gerisini zaten forumda resimli olarak nasıl yapacagını gösterdim.
Cihazının flashı yanmadıysa,yıkılmadıysa,kırılmadıysa kısaca yerinde duruyorsa,cihazın tekrar canlanır.
Sen sadece dediklerimi yaz.Baska forumlarda herkes kafadan ses cıkartıyor seninde aklın karısıyor farkındayım.Ama sen dediğimi yap kurtaramazsan ben bişey bilmiyorum demektir.
Servis kablosunu biliyorsundur,bir ucu usb agızlı,bir ucu akıllı telefonlara giren uc gibi bir şey.Yada eski nokia telefonlara pc den resim muzik atmak için kullandığımız kablodur.

warkon

Aktif Üye
ayni problem bendede var dediklerinizi yaptim olmuyor,eger flas problemi varsa ne yapmam lazim

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
ayni problem bendede var dediklerinizi yaptim olmuyor,eger flas problemi varsa ne yapmam lazim
Olmuyorsa mecbur dreamup ile yazılım yükleyeceksiniz.
Cihazınız 800hd ise rs232 ile,Cihaz 800se ise servis kablosuyla yazılım yükleyeceksiniz.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.