gittigidiyor

cihazıın destegi

ahmett042

Aktif Üye
Arkadaşlar cihazımız öldü ne yeni versiyon soran var ne cihazla ilgili bir şeyler yapan var artık cihazlarımızın miadı doldu sanırım. netx te ıp tv var bizde daha kumandanya bastıkmı çift kanal degişiyor yazık paralarımıza

ahmett042

Aktif Üye
hala kumanda iyi deyilki cihaz iyi olsun
bu cıhazla çalışan başka kumanda yokmu acaba?

tarikg

Aktif Üye
Ben geçen sene durumdan bahsettiğimde herkes bedava kanal izlediği için sineye çekti ses çıkarmadı.. Ben hiç bir yerde bedava kanal göstersin demedim.. neden bana böyle bir uyduyu tavsiye ettiler aklım almıyor.. benim tek derdim HD kanalları düzgün açan SD si fena olmayan stabil bir uydu idi.. malesef bende çok mutsuzum kumandayı ne zaman elime alsam içim sızlıyor.. menüleri koca koca çirkin ötesi.. kanallar 2şer 3er atlıyor isterse tüm uyduları süresiz çözsün yemin ederim gözümde yok.. inşallah bozulurda kurtulurum.. en azından gözümün önünden gider..

ahmett042

Aktif Üye
katılıyorum sana hd yazınlar bile donma yapmaya başladı birde bir suru para verdik

ahmet bey

kumanda sorunu bende de aynı idi Linx kumandası birebir aynı ve çok iyi çalışıyor.......

ERK@L

Aktif Üye
linx1090 kumandası olması lazım.next 19500 kumandasıda uyabilir deneyen arkadaslarımız var ise yorumlarını yaparlarsa kumanda alacak arkadaslarımıza yardımcı olmus olursunuz...

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
trimax full hd kumanda

trimax 12000 full hd kumandası bumu

Ekli dosyalar

• 26639.jpg
    26639.jpg
    92.6 KB · Görüntüleme: 23

ERK@L

Aktif Üye
evet resimdeki kumanda ahmet ustam aslında nxp tabanlı cihazların kumandaları hepsi birbirine uyar ama kahraman ustanın next 19500 yaptıgi yorumda dedigi gibi bazı tuslar uyum saglamayabilir

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
ama linx n1090 kumandanın yerine bir kumanda uymuyormuş

ERK@L

Aktif Üye
linx 1090 cihazına uyan kumandada var ustam gecensene bir forumda gormüstüm denemis uyan kumada modelini ama aklıma gelmiyor hangi cihazın kumandası oldugu ama nxp tabanlı cihazın kumandası olduguna eminim.

arge81

Aktif Üye
nasıl iş kardeşlerim cihaz piyasada satılıyor kumandası yok yedek parçası yok bozuldumu at.nerde bu tüketici hakları dava açsan türkiye burası 8 sene peşinde gez.işinden gücünden olmakda cabası.

ERK@L

Aktif Üye
kumandası piyasada var konuyu dikkakli okursanız trimax.sa uyan kumanda hangisidir onu soruyor arkadasımız .bırak kumandasını bu cihaz next 19500 ile kumandası hariç aynı anakart,işlemcı ve tünerı birebir aynı olup tüm parcaları aynıdır ve yedek malzemeleri piyasada bulunmaktadır..hatta yedek malzeme fiyatlari cok uygun olup cihazın sharp tüneri fiyatı 20 tl.dir.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Yedek parça ve kumanda sıkıntısı çeken arkadaşlar benimle iletişime geçsin ne isterlersen gereğini yapıyım.

ahmett042

Aktif Üye
bizim sıkıntımız kumandanın 2 kanal birden atlaması bunu halledin yada başka uyan bir kumanda bulalım istiyoruz

erenlerli

Aktif Üye
bende amstrad 19500 hd nin kumandasını afyonda ardım bulamadım. dışarıdan getirttim. hd cihazların kumandaları piyasada fazla bulunmuyor.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.