gittigidiyor

Data Dump hatası

muygun

Aktif Üye
Merhaba ikincil ve daha az kafa karıştırıcı bir o kadar da sinir bozucu soru ile karşınızdayım.
Upgrade Mode: normal
Operate Mode: Data Dump olarak seçiyorum.

Her şey tamam stb dumping kısmına geldiği zaman send dump cmd8 error diye sorun çıkartıyor. Üzerindeki yazılım da filterbox-bissli olarak geçen yazılım. Çözemedim bu hatayı

Amacım da bunla birlikte kanal listesini almak aslında. Ali editörle beceremedim bunu. Farklı Ali editör versiyonu da bulamadım.

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
yumato bölümünde yumato flash dump süper loder var onunla çözersin ok

muygun

Aktif Üye
Sağolasın. Denedim fakat flash dump atmak değil, yazılımı cihazdan almak istiyorum. Böylece diğer cihazlara da atabileyim ayarlarıyla birlikte.

Ya da ek olarak bu cihazlar için hangi kanal editörünü kullanabilirim. Çünkü onlar da çekmiyor cihazdan bilgiyi. Uyumsuz olduğundan herhalde.

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
Sağolasın. Denedim fakat flash dump atmak değil, yazılımı cihazdan almak istiyorum. Böylece diğer cihazlara da atabileyim ayarlarıyla birlikte.

Ya da ek olarak bu cihazlar için hangi kanal editörünü kullanabilirim. Çünkü onlar da çekmiyor cihazdan bilgiyi. Uyumsuz olduğundan herhalde.
aynı loader ile çek oparete modundan seç data dump seç altında browse kaydet ve next e bas ve fişi tak çekmeye başlar çekim bitince kanal listeli yazılımı diğerine atarsın bu kadar

muygun

Aktif Üye
aynı loader ile çek oparete modundan seç data dump seç altında browse kaydet ve next e bas ve fişi tak çekmeye başlar çekim bitince kanal listeli yazılımı diğerine atarsın bu kadar

maalesef "send dump cmd8 error" olarak belirttiğim hata zaten o loaderdan geliyor.

memoli1478

Yönetici
Administrator

bu hem alır hem atar benim hazırladığım özel bir loderdir dene

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.