gittigidiyor

Destiny 2: The Witch Queen Deluxe

ss_95b5a4f37bcad39c9dfcafb422c94e70a6e18a2f.600x338.jpg

Destiny 2: The Witch Queen Deluxe + Bungie 30th Anniversary Bundle

22 Şubat 2022 tarihinde çıkacak-375.-TL​

Kozmografik Egzotik Hayalet Kabuğunun, Enigma Egzotik İfadesinin ve yeni bir amblemin kilidini açmak için ön sipariş ver

Deluxe Edition içeriği: 16-19. Sezonlar, iki 5. Yıl Zindanı, bir Egzotik SMG, katalizör, süs ve bir Egzotik Sparrow Roketi.

30. Yıl Dönümü Paketi içeriği: Yeni bir Zindan, Gjallarhorn Egzotik Roketatarı, yeni silahlar, zırh ve çok daha fazlası.

Nihai Destiny Seferi
Savathûn'un Taht Dünyasına dalarak onun Işığı nasıl çaldığının gizemini açığa çıkar. Yeni silahları ve yeni Gönderli Kılıcı yapmanın sırlarını öğren ve ördüğü yalanlar ağında gerçekle yüzleş.

Yeni Bir er
Yozlaşmayla ve görkemle dolu çarpık bir harikalar diyarı olan Savathûn Taht Dünyası, kırılgan bir güç dengesine ev sahipliği yapıyor. Sarayından bataklığa kadar gizlediği her şey burada bulunabilir.

Silah Yapımı
Eşsiz modlarla, tonlarla ve istatistik kombinasyonlarıyla özel silahlar yarat. Yeni Gönderli Kılıç silah türünde ustalaş ve güçlü yakın dövüş komboları, menzilli saldırılar ve konuşlandırılabilir bir enerji kalkanı kullan.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows® 7 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
    • İşlemci: Intel® Core™ i3 3250 3.5 GHz or Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
    • Bellek: 6 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB or GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 105 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: System Windows® 7 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
    • İşlemci: Processor Intel® Core™ i5 2400 3.4 GHz or i5 7400 3.5 GHz / AMD Ryzen R5 1600X 3.6 GHz
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 970 4GB or GTX 1060 6GB / AMD R9 390 8GB Memory 8 GB RAM
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 105 GB kullanılabilir alan

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.