gittigidiyor

diğitürk 8002 sistem yükleme

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
diğitürk 8002
MENÜDEN FABRİKA AYARLARINA SONRA MAKİNAYI FİŞTEN ÇEKİN VE BEKLEYİN AÇILDIKTAN SONRA BU İŞLEMİ YAPIN OK.. puahbanana

sonra menü options tuşuna bas 4-4-4-4-4-4-4 tuşuna basın vee fact ory reset var resetleyin makine açılsın sonra TÜRKSAT yazılımı yüklenmiştir bunları yapmasanız eger açılmaz lovely

9002 9003 5002 DENENMİŞTİR HEPSİNDE

Son düzenleme:

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
bu işlem baya makinaya uyguladım şimdi makine geldi aklıma geldi satcafe ustalarına ve üyelere hediyem olsun nuri 6633 saygılarımlar

öz elektronik

Aktif Üye
diğitürk 8002
MENÜDEN FABRİKA AYARLARINA SONRA MAKİNAYI FİŞTEN ÇEKİN VE BEKLEYİN AÇILDIKTAN SONRA BU İŞLEMİ YAPIN OK.. puahbanana

sonra menü options tuşuna bas 4-4-4-4-4-4-4 tuşuna basın vee fact ory reset var resetleyin makine açılsın sonra TÜRKSAT yazılımı yüklenmiştir bunları yapmasanız eger açılmaz lovely

9002 9003 5002 DENENMİŞTİR HEPSİNDE
swordswordsword

Son düzenleme:

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
bu olay makina türsatta arama yapmaz kanal ları hafızaya almaz sa yani manuel araması olpda bu sorunları yaşayanlarda işe yarar bilginiz olsun

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
alakası yok 2008-2009 arasında üretilen cihazlarda var sonrası off 4 tane yaptım suan elimde hurdalıkta ikitane 8002 vardı onlarda oldu şimdi satacam birisini

A.Bozoğlu

Vip Üye
Türksat ve diğer uydulara kapalı, sadece digitürk w3 ve turksat kurulumu yapılan cihazlarda geçerlimi?

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
arkadaşlar deneyin olana olur olmayanıda atın gitsin ben hemen hemen 10 taneye yakın yaptım 4 - 5 aydır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.