gittigidiyor

DİKKAT FULL ADULT ve diğerleri BELEŞ server

AKHİSAR LI

Aktif Üye
DM 500s Backup
DİKKAT FULL ADULT ve diğerleri BELEŞ server

16.10.2012

SERVER SAHİBİ: by turan
dostuma emekleri ve paylaşımları için BTKCAM kullanıcıları adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Server süresi arkadaşlarımın insiyatifine bağlıdır ne kadar süreceği konusunda bir bilgim yoktur.

tGPyv.jpg

mW91i.jpg

8CvsP.jpg

RcVK4.jpg

736993092.jpg

969865701.jpg
KODip.jpg

X0x64.jpg

178363640.jpg

eVcHt.jpg

ZRHPO.jpg

mYBTC.jpg

LpOli.jpg

850381997.jpg

422365450.jpg

804217543.jpg

505907828.jpg

GEMİNİ 4.70 BTKCAM F0.81 (16.10.2012) BACK UP
SERVERDE HANGİ UYDULAR VAR?

28 Astra Sky
19 Astra Full
16 Eutelsat Tring ve Digalb Full
13 Hotbırd Full
09 Kabelkiosk Full
07 ? smiles25
30 Hispasat Cabo & Zon Full

KANAL LİSTESİ:

TÜRKSAT 42
HOTBIRD 13
EUTELSAT 7
ASTRA 19

16.10.2012
DİKKAT: Arzu edenler için 32 uydulu (MOTORLU) güncel kanal listeli ve güncel key dosyalı gemini 4.70 BACK UP da hazırlanmıştır,

Back up doluluk oranı % 51 emulatör olarak cccam 2.21 BTKCAM 0.81 ile harika bir server ile bütün uyduları rahatlık izleyebilirsiniz, içindeki turanby kardeşime ait server full sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır, kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. saygılarımla.

Ekli dosyalar

• My_Flash_Image_Backup.AKHİSARLI-16.10.2012.rar
    6.3 MB · Görüntüleme: 1,090
Moderatör tarafında düzenlendi:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Ben yapamadım edemedim diyen arkadaşlarımız için konunun 1. mesajına BACK UP olarak verilmiştir, yapmanız gereken kendi kanal listeniz veya Hotbırd uydusunu taratmanız olacaktır, kolay gelsin...

DİKKAT İNTERNET olmadan bahsi geçen server çalışmamaktadır...

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Arkadaşlar şuna açıklık getireyim, image farkı yok dilediğiniz image kullanabilirsiniz, burada önemli olan konunun 1. mesajında eklentide verdiğim USERADDON dosyasını gerekli yere atttığınızda istediğiniz image da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eğer kanallarda açmama veya geç açma sorunu yaşıyorsanız, her gün BTKCAM SERVER sayfasını eklentiden indirmeniz gerekecektir, eski serverı tomatikmen kendisi silip yenisini güncelleme yapacaktır. mesela bugün 07.12.2011 tarihli güncellemeyi yapabilirsiniz.

Ben örnek olması maksadıyla gemini imageda foruma paylaşıma sundum,yapamadım edemedim diyen arkadaşlarımız için, sizler dilediğiniz imageda kullanabilirsiniz.

byturan

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
paylaşım güzelde server çalışmıyor,7-12 2011 güncellemesinide yaptım fakat hiçbir kanal acılmadı,teşekkürler.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
paylaşım güzelde server çalışmıyor,7-12 2011 güncellemesinide yaptım fakat hiçbir kanal acılmadı,teşekkürler.

Evet şu an için kapalı olduğu doğrudur, açılır, merak etmeyin, her serverde bile zaman zaman sorun olabilir, server EMUSUNU kuran arkadaş sürekli yeni kartlar eklemeyide ihmal etmiyor, her gün burayı takip ederseniz görürsünüz....

AKHİSAR LI

Aktif Üye
DİKKAT KONUNUN 1. MESAJINDAKİ BACK UP YÜKLEDİĞİNİZDE SÜPRİZ KANALLAR İÇERMEKTEDİR.

FULL HAZIR İÇİNDE BTK SERVERI OLAN BACK UP, HEMDE SÜPRİZ PAKET VE UYDULAR İÇERİYOR...

HOTBIRD 13*

ASTRA 19*

EUTELSATW3 7*

back upda astra ve hotbırd uyduları kanal listesinde yoktur, sizler kendi listenizi ekleme yapabilir veya taratabilirsiniz. başka bir şey yapmanıza kesinlikle gerek yoktur... BACK UP YAPAMADIM EDEMEDİM DİYEN ARKADAŞLAR İÇİN HAZIRLANMIŞ VE FORUMA VERİLMİŞTİR.

Tek gerekli olan inter kullanmanız gerekmektedir, SERVER EMU gibi hızlı ve stabil donma takılma sıfır çalışmaktadır.

server sahibi ben değilim,

MUSA70 ve Hacksat Adons ekibidir kendilerine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ellerinize sağlık.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Ben back up kullanmadan BTK server kullanabilirmiyim diyenler için:

elbette, tek yapmanız gerekenler dosyaları rardan çıkarıp gerekli yerlere tek tek atmanız ve CHMOD değerlerini 755 yapmanız gerekmektedir, kolay gelsin

Dosya sahibi musa70 arkadaşıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

1. dosya ENİGMA1

2: dosya ENİGMA2

DİKKAT: Dosyayı attıktan sonra kumandanızda mavi tuşa basıp BTK SERVERINIZI aktif etmeyi unutmayınız.

Ekli dosyalar

• enigma1.rar
    20.4 KB · Görüntüleme: 39
  • enigma2.rar
    22.9 KB · Görüntüleme: 35

byturan

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
arkadaşlar gemini 4.20 imaga kurdum ve ilk kurduğumda çalıştıramamıştım fakat şu anda gayet stabil olarak çalışıyor.dosyayı gerekli yere transfer ettikten sonra blu panelden addonsa giriyoruz hacksat adons 1-2 ben 2.yi seçtim,sonra hacksat 10 btk server seçip kuruyoruz yükleme yapmazsa tam kapatmadan cihazı yeniden başlatıp aynı işlemleri yapın bu sefer yükleme yapacaktır en son olarakta mavi tuşa basın ve btk serverı seçip restart yapın ve serveriniz hayılı olsun.Akhisarlı ustayada teşekkürler.

hurzati

Aktif Üye
ben yapamadım usta. server şu an kapalı mı.barcelona maçı kaçıyor.

alpacinotr

Aktif Üye
peki iki sey soracam
bunu cccam ile birlikte calıstırabilme imkanımız varmı?
birde dreambox haricinde atlanta next redline gibi cihazlarda da calısırmı?
tesekkurler

aligokpinar

Aktif Üye
Akhisarlı ustanın verdiği backupu yükledim server gayet güzel çalıştı emeğine sağlık..Yapamayan arkadaşların ustanın backubunu yüklesinler.Selamlar..

toomuch39

Aktif Üye
dün akşam sky italya ve adultlardan bazılarını açtı jsc sport ve diğerlerini açmadı maalesef

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Arkdaşlar server sorunsuz çalışmaktadır, lütfen cihazınızın adons bölümünden 13.12.2011 BTKCAM dosyasını güncelleyin, serverınızın emu gibi hızlı ve stabil çalışabilmesi için...tarafımdan test edilmiştir. EMU gibi hızlı bir serverde bundan iyisi can sağlığı emeği geçen dostlarıma tüm kullanıcılar adına teşekkür ederim, inanın ücretli serverlerdan bile daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

ABSAT-NOVA-POLSAT-JSC SPORTS-SKY İTALY-CYFRA-FULL ADULT-UPC-SKY DEU

AKHİSAR LI

Aktif Üye

hurzati

Aktif Üye
Arkdaşlar server sorunsuz çalışmaktadır, lütfen cihazınızın adons bölümünden 13.12.2011 BTKCAM dosyasını güncelleyin, serverınızın emu gibi hızlı ve stabil çalışabilmesi için...tarafımdan test edilmiştir. EMU gibi hızlı bir serverde bundan iyisi can sağlığı emeği geçen dostlarıma tüm kullanıcılar adına teşekkür ederim, inanın ücretli serverlerdan bile daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

ABSAT-NOVA-POLSAT-JSC SPORTS-SKY İTALY-CYFRA-FULL ADULT-UPC-SKY DEU

usta kusura bakma ama bu adons bölümünden 13.12.2011 btkcam dosyasını nasıl güncelleyeceğiz.

hurzati

Aktif Üye
biraz uğraşınca sanırım buldum. addonstan hacksat addons-2 tıkladım.orada hacksat (10) ögesini tıkladım.orada btkcam beta 0.50 13.12.2011 ögesini tıkladım.bu dosyayı yüklemek istiyor musunuz diye soruyor.evet diyorum.İnstall not succeed (yükleme başarılamadı) diye bir yazı çıkıyor.ama kanallar açılıyor. bu nasıl oluyor sayın akhisarlı.

emirhan02

Aktif Üye
selam akhisarli usta senin verdigin backup enigma 1 icin demi flash wizard görmuyor dosyayi bir yardimci olurmusun

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.