gittigidiyor

DİKKAT: Localli veya Localsiz her iki serverımlada C LİNE değişime açığım.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Değerli Dostlar nihayet kendime ait ikinci serverımıda kurmuş bulunmaktayım, LOCALLİ veya Localsiz ön koşulsuz aktif olmak şartıyla tüm arkadaşlarımla C LİNE değişime açığım. Stabil serverı olsun dürüst olsun önemli olan budur, local ve paket şartı aranmamaktadır, amaç sevgi ve saygı çerçevesinde karşılıklı serverımızı güçlendirmektir.

Arzu eden arkadaşım, kardeşim benimle iletişime geçebilir.

DİKKAT:

Bu işi hobi amaçlı yapıyorum, hiç bir beklenti içinde değilim, Server olayını bir ticari kazanç kapısı görenlerin PM veya mesaj yazmalarına hiç gerek yoktur.

sevgiler saygılar...
smile.gif

cyprusman78

Aktif Üye
c line degisimi yapmak istiyorum.nasıl yapabiliriz ?
msn eklersen detaylıda yazısabiliriz.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Moderatör tarafında düzenlendi:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
c line degisimi yapmak istiyorum.nasıl yapabiliriz ?
msn eklersen detaylıda yazısabiliriz.
[email protected]

Ekledim, aslında sizinle tanıştık ve görüşmüştük.:) ve siz server işini Ticari kazanç olarak yapıyorsunuz. Para kazanma amacıyla....oysa ben konunun 1. mesajında net olarak belirttim. siz bu işi ekmek kapısı olarak görüyorsunuz, bizler ise hobi amaçlı yapıyoruz, Sizler gerçek localli olmıyan arkadaşlar la nasl değişim yapacaksanız?

MSN yazdığı gibi TESTLER BİTTİ.....

cyprusman78

Aktif Üye
soyle duzelteyim aslında, ben bu isi ek gelir olarak yapıyorum direk bu is ile ugrasmiyorum. yani ekmek param deilde evime ek gelir amaclı yapıyorum. belli bir maddi yatırırım olmustur. esas amacım mileyeti olmadan sizler gidi paylasabilecek kisiler ile server kalitemi yukseltmektir. ben bu isi kıbrısda yapıyorum. cok deil 20 kisi var serverimde ve 6-7 tanesi zaten arkadasim parasız olarak izlettiriyorum. benim durumum budur. paylasıp paylasmamak size kalmis. yinede tesekkur ederim.

galatali64

Aktif Üye
selam akhisarli hocam benim lokalim yok nasil paylasim yapabilirim.
yada katilabilirim.
msn adresim xxxxxxxxxx
yardimci olursan sevinirim
saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZAGOR

Aktif Üye
multics panellerımden c:line paylasım yaparım akhısarlı hoca fakat hop:1 sartıylan kabul edersenız
skyp:serverfulhd adresındeyım ıyı forumlar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.