gittigidiyor

DM 800HD se sim2 OpenPli-7.1 Backup

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
-Build from openpli git source develop branch (7.1 +)
-DM800SE -SIM2.10 - SSL84D
-GCC 6.3.0
-GStreamer 1.17.0.1 (update to date : 2019-08-05)
-Python 2.7.13
-Linux 3.2.102
-GLIBC 2.25
-OSCAM-EMU 11537
-Feeds server is working
-add rtl8712u-wifi drive
-Build date: 2019-08-05
-New skin

kamil09

Aktif Üye
Bende Dreambox 800hd PVR clone sim 2.01 var çalisirmi bir sorun yasanirmi?

bjk74

Aktif Üye
Merhaba Coolmeen Usta, bu yukarida verdigin openpli 7.1 backup i benim dreambox 800 hd se de calistiramadim cihaz clon , imaji yükledim ama calismadi.Dil seceneginden Almanca yi ayarliyorum okey e bastigimda cihaz yeniden basliyor ama sadece openpli yazan kirmizi bir Ekran geliyor ve cihaz kendini calistiramiyor, devam etmiyor,sizce Problem ne olabilir acaba imajda mi bir Problem var yoksa dreamboxda mi,ayni baska bir dreamboxda da denedim sonuc ayni bir türlü olmadi.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Bazı imajlarda dili degiştirince bu sorun oluyor.Çözümü imajı yükleyip acıldıktan sonra po (dil dosyasını) usr/share nin içine atın ve cihazın ayarlarıyla oynamadan cihazı yeniden baslatın.Cihaz acılınca normal ayarlarınızı yapın.
Bu sorun bu imajda var.Bende bu imajı multiboota kurup denemiştim.Bu şekilde çözmüştüm.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.