gittigidiyor

DM800 hd klon sim3 estar setting atmama sorunu

feyzo

Aktif Üye

Merhaba
DM800 klon estar sim 3 cihazıma dreambox edit programı ile kanal listesi atamıyorum aynı zamanda box tan da kanal listesini de alamıyorum sorun nerededir acaba?

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Cihazınızın ip sini dreamedit programına doğru girdiğinize eminmisiniz.?
Sadece kanal yuklerken yada,kanal yedek alırkenmi yoksa,Fxp ile cihaza bağlanmak
isteyincede bağlanmama sorunu oluyormu.
Öncelikle kablosuz-kablolu hangi bağlantıyı kullanıyorsunuz.?

Bu konularda bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışayım.

feyzo

Aktif Üye
Cihazınızın ip sini dreamedit programına doğru girdiğinize eminmisiniz.?
Sadece kanal yuklerken yada,kanal yedek alırkenmi yoksa,Fxp ile cihaza bağlanmak
isteyincede bağlanmama sorunu oluyormu.
Öncelikle kablosuz-kablolu hangi bağlantıyı kullanıyorsunuz.?

Bu konularda bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışayım.

Mrb.
Cihazdan aldığım ip dm edite giriyorum bağlantı sağlanıyor.Yükleyeceğim e2 sttingini dm yolluyorum,yükleme başlıyor 5-6 saniye sonra buketler yüklenemedi uyarısı çıkıyor ve edit programı çalışıyor ama yükleme tamamlanmıyor.Zorla editi kapattığımda dm açıyorum bazı buketler ve kanallar yüklenmiş gözüküyor.Fxp ile aynı ip kullanarak bağlanıp işlem yapabiliyorum.Kablosuz olarak bağlanıyorum.Başka sorunuz varsa cevap vereyim.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
@feyzo,senin cihazın hafızası dolu.
Cihazda kullanmadığın bir kaç plugini sil,
birde media/hdd dosyasının içine gir bak,eger buraya farkında olmadan görüntü-video kaydetmiş olabilirsin.Hdd nin içinde ne varsa sil.
Hiç sorunsuz olması lazım.!!

powerofthink

Aktif Üye
Yukarıda da belirtildiği gibi, dreambox 800 hd pvr cihazınızda yeterli yer yoksa yükleme işlemi gerçekleşmiyor. Hatta yeşil ekran ile karşılaşabiliyorsunuz.
Buradaki adımlarda da, kanal yükleme işlemini ilk kez yapacak arkadaşlar için kanal ayarlarının nasıl yükleneceği anlatılıyor. Kolay gelsin..
https://youtu.be/BS17b1dZza0

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.