gittigidiyor

dm800 Orjinal Cihaz Back up TSimage_3.0_OE-2.0

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Arkadaşlar amatörce de olsa bir yedek aldım cihazımdan. Kullanmak isteyen olabilir diye düşündüm.

5556ana_menu.jpg

8509eklenti_listesi.jpg

1744hdd_yer.jpg

Cihazda flahexpender kurulu.

368softcam.jpg

3 cam yüklü.

1512tv_1.jpg

2697tv2.jpg

6992tv_3.jpg

1733film.jpg

Turkvod son TURKvodPrsr ile çalışıyor.

593seyir_turk_meu.jpg

9390remy.jpg

7605media_poartal.jpg

545uydu_ayar_sayfasi.jpg

Uydu yapılandırmam yukarıdaki gibi. Evin yönü çok müsait değil.
smile.png

3983uydu_ayar_sayfasi.jpg

Dreambox 800 üvey evlat gibi. Çok fazla gündeme gelmiyor malesef son zamanlarda.

Kendi kullandığım sistemde tabi ki eksikler var. Özellikle uydu ve kanal listesini kendinize göre ayarlarsınız.

Bir de d-smart ve digitürk kullanmıyorum.

Beğenen kullansın.

Program yapan kişilerden izin almadık ama. Önceden paylaşmış oldukları için linux ahlakı gereği açık kaynak olmaya çalıştım ve paylaştım. Yine de itirazları olabilir, gerekirse kaldırabiliriz. Yine de bizlerin çokça faydalandığı programlar için hepsini burada analım. Emeklerine sağlık.

İlk denememdir. Kusurları affola. Kişisel bilgi birikim ve tercihlerinizle zenginleşecektir.

Saygılar...
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

konu alıntı olup tarafıma ait değildir konu sahibinden izinli kopyalanmıştır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.