gittigidiyor

Dreambox 8000 HD DVD Ferrari Sim ( KLON ) Cihaz Hakkında Herşey.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
ALINTI: Bora2004

Arkadaşlar, Türkiyede sanırım dm8000 klonu ilk temin & test edenlerden biriyimdir diye düşünüyorum. DM8000 klonu çinden EMS - PTT postaları ile 2 hafta içinde getirttim. Cihaz dün elime geçti. Bu birazda şans işi. Cihazda kullanılan malzeme kalitesi gayet iyi. Cihazda ufak tefek montaj ile ilgili sıkıntı vardı. Tunerler tam sıkılı değildi. Ben kendim sıktım.
Cihaz ferrari yazılım ekibinin patch'li imageleri ile kullanılıyor. Dün newenigma, nemesis, icvs imagelerini test ettim gayet stabil ve problemsiz çalıştı.
Cihazın fiyatı ile ilgili olarak 600USD civarlarında. 600USD altındaki cihazlar dm8000 klonların ilk çıkanları olduğunu düşünüyorum bu cihazlar problemli.
Mutlaka revision 2 cihaz + beyaz oled display'li + modifiye edilmiş power supply +ferrari sim kartlı cihaz tercih edilmeli. Bu cihazların fiyatları 600USD' dan başlıyor. Yıllardan beri dm8000klon varmı çıktımı soruların cevabını şimdi size keyif ile verebilirim. Evet dm8000 klon cihaz var
smile.gif
Linux hd cihazların atası dm8000 artık klon olarak temin edilebiliyor. Hadi hayırlısı.

DSMART HD modül sorunsuz çalışmaktadır.

Fotolar:

dsc01326m.jpg

dsc01329g.jpg

dsc01330hl.jpg

dsc01270v.jpg

dsc01278b.jpg

58833474.png

94862994.png

72012559.jpg

51084349.jpg

60580696.jpg

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.