gittigidiyor

dreambox_800_hd_e-star_sim3_clon_güncel_image_by_digimy

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Güncel İmage Backup

içindekiler
Güncel Setting 02.12.2015
iptv ulusallar
TURKvod
seyirTURK
nStreamVOD
DreamExplorer
TSpanel
MultiQuick button
Cccam içinde free eklenmiştir
ayrıca prio dosyası eklenerek donma 0 a indirildi
kanallar fta gibi açmaktadır
2 adet skin eklidir​

q8bGP5.png

Mg0dLN.png

QYaVZk.png

Xq0Pk7.png

bMrBD8.png

dZPO34.png

5mgD7R.png

https://s4.dosya.tc/server6/1gdb4x/DM_800_HD_BackuP_BY_digimy.rar.html

hamza1977

Aktif Üye
Cevap: dreambox_800_hd_e-star_sim3_clon_güncel_images_by_digimy

power vu açan bir bakep olsada bir denesem tşk elinize saglık

arisa

Aktif Üye
Cevap: dreambox_800_hd_e-star_sim3_clon_güncel_images_by_digimy

Usta bu Clon 800 hd se lerede oluyormu? Birde Usta 7 Derecedeki kanallar kapandimi artik?

mustafa35cuz40

Aktif Üye
arkadaşım bu baçkup sim 3 deyil sim 2 başlıkta sim 3 demişsiniz sim 2 olarak değiştirirmisin lütfen.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
dostum imaj sim3 emin olabilirsin içinde sslsim2 yazana değil benim yazıma bakacaksın çünki ben yaptım alıntı çalıntı değil

saygılarımla kolay gelsin...

quaremre

Aktif Üye
KOLAY GELSİN dm 800 hd e star sim v3.0 cihazım var bunu yükleye bilirmiyiz yada ip tv calıştırabilecegim turksat kanllarda da seri geçiş yapan imaj hangisini tavsiye edersiniz

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator

firturan

Aktif Üye
Güncel İmage Backup

içindekiler
Güncel Setting 02.12.2015
iptv ulusallar
TURKvod
seyirTURK
nStreamVOD
DreamExplorer
TSpanel
MultiQuick button
Cccam içinde free eklenmiştir
ayrıca prio dosyası eklenerek donma 0 a indirildi
kanallar fta gibi açmaktadır
2 adet skin eklidir​

q8bGP5.png

Mg0dLN.png

QYaVZk.png

Xq0Pk7.png

bMrBD8.png

dZPO34.png

5mgD7R.png

https://s4.dosya.tc/server6/1gdb4x/DM_800_HD_BackuP_BY_digimy.rar.html

Merhaba,
Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler.
Benim sormak istediğim bazı konular var maalesef uydu receiver konuların da acemiyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Cihaz bilgilerim Dm800 HD Dvr e-star sim v1.0 kartlı klon ürün Enigma2 yazıyor açılışta
Dm800 HD Dvr cihaza sahibim ama ne otomatik ne de elle arama da kanal bulamıyorum. Frekansları girsem dahi bulamıyor. Tek çanak tek LNB’ye sahibiz alt katta annem izleyebiliyor ama ben üst katta sorun yaşıyorum
1- bu vermiş olduğunuz cihaz güncelleme firmware’mi yoksa bir yazılım mı ?
2- kurulum ekranın da tekli, çoklu, transponder, Disecq gibi terimler var ama hangisinin seçili olması gerektiğini bilemiyorum. Ayarlar nasıl olmalı?
3- farklı farklı adlar da yazılımlar görüyorum. Openpli, newenigma vs gibi bunlardan en güncel ve en stabil olanı hangisidir tavsiyeleriniz ne olur ?
4- sim v1 olmasına rağmen 3.0 yüklenebileceği konusunda yazılar gördüm doğru mudur ?
Maddi sıkıntım olduğu için cihaza bakılması için herhangi bir yere götüremedim. Bana bu konular da telefon ile veya detaylı bir anlatım ile açıklayabilirseniz çok müteşekkir olurum. Saygılar

firturan

Aktif Üye
@digimy yardımcı olacak kimse yok mu bana ?

prtrun

Aktif Üye
Sim1 cihazlara sim3 cihaz yazılımları yüklenebilir. En stabil yazılımlar openpli yazılımlardır. Sim3 olmak kaydıyla herhangi bir openpli sürümünü yükleyebilirsin. Tek çanak varsa tekli kurulumu seçebilirsin. Tuner görünüyor tarama yapıyor ve kanal bulamıyorsa güncel bir satellite.xml yükleyip deneyebilirsin. DM800 hd lerin flas hafızası düşük olduğu için eklenti yüklemen sorun olabilir. USB bellek yardımıyla flash expander ile hafıza genişletmesi yapmalısın. Yada multiboot kurup çoklu imaj yüklemelesin. Bu konularda hiç bilgin yoksa sorun yaşarsın. Araştırarak sonuca ulaşabilirsin. Yanlış yazılım yükleme sorun büyür daha karmaşık işlemlerle cihazı çalışabilir hale getirebilirsin ancak.Genede yardımcı olmaya çalışırım.Bu şekilde yardım zor.Kolay gelsin.

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.