gittigidiyor

Dreambox'ı Kablosuz Bağlama Çok Basit-Test Cihazı 600 Pvr

AKHİSAR LI

Aktif Üye
ALINTI:

Dreambox'ı Kablosuz Bağlama Çok Basit-Test Cihazı 600 Pvr
Arkadaşlar cihazı yani aldım ve canımı sıkan ilk durum ethernete bağlarken oluşan evin içinde ki kablo karmaşası bunun çözümü için girmediğim forum kalmadı ama çok basitmiş philips SKY3600 adaptör alıyosun (şuan teknosa da 60YTL) ve takıp çalıştırıyosun ve kablo derdinden kurtuluyosun süper kolay oldu...

syk3600_00_rtf_.jpg

Pakete iki adet adaptör ve iki adet kablosu dahil annsccu

DREAMBOX 600PVR

cihaul6.jpg

Cihazlar daha önce dediğim gibi paket içerisinde iki adet adaptör var ve birini modem yada swich (hub) çıkışlarından herhangi birine takıp prize takıyosunuz böylece ethernet sinyalinizi elektrik şebekesine veriyosunuz diğer adaptör ise elektrik hattındaki modüleli sinyali çözüp cihaza veriyo ve cihazınız ethernete bağlanmış oluyor. Tamamen güvenli siz ağa dahil etmedikçe başka biri cihazını takıp ethernete giremez ve ben uzun zamandır kullanıyorum üç arkadaşım daha var herkes memnun sorun yaşayan yok tak-kullan olduğundan otomatik çalışıyo ayrıca ayar gerekmiyor .Umarım anlatımım yardımcı olmuştur

modelc0.jpg

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.