gittigidiyor

Dying Light 2, -5 yıl boyunca güncellenecek....

5 yıl boyunca destek sunacak!​

5 yıl boyunca destek sunacak!

Geliştiriciler lansmandan sonra 5 yılı kapsayacak şekilde oyunu geliştirmeye, içerik üretmeye devam edecek!

İşte oyuncuları bekleyenler:​

DLC müjdesi daha çıkmadan geldi!​

DLC müjdesi daha çıkmadan geldi!

• Hikaye DLC'sileri
  • Daha fazla etkinlikler
  • Daha fazla oyun içi itemler
  • Daha fazla konum
Dying Light'ın ilk oyunu için çıkarttığı devam niteliğindeki Dying Light: The Following'de olan başarısını biliyoruz, dolayısıyla vadettikleri 500 saati sunacaklar gibi görünüyor.

Dying Light 2: Stay Human Sistem Gereksinimleri​

Dying Light 2: Stay Human Sistem Gereksinimleri

Minimum

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 7
  • İşlemci: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti / AMD Radeon™ RX 560 (4GB VRAM)
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Önerilen

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 10
  • İşlemci: AMD / Intel CPU running at 3.6 GHz or higher: AMD Ryzen 5 3600X or Intel i5-8600K or newer
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 6GB or AMD RX Vega 56 8GB or newer
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Dying Light 2: Stay Human​

Dying Light 2: Stay Human

'Virüs kazandı ve medeniyet Karanlık Çağ'a geri döndü. İnsanlığın son yerleşkelerinden biri olan Şehir, yıkılmanın eşiğinde. Hayatta kalmak için çevikliğini ve dövüş yeteneklerini kullan ve dünyayı yeniden şekillendir. Seçimlerin herkesin kaderini belirleyecek'.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.