gittigidiyor

En iyi internet hızı tespit eden 5 Program yazılımı

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
internet.jpg

En iyi internet hızı tespit eden 5 Program yazılımını sizlerle paylaşarak istediğniz yazılım proğramla internet hızınızı TEST ederek ölçün.

@mehmetkarahanlı@

1a74b0933685c31522dd09f09c27fa28_12840580471303071564.jpg

Son düzenleme:

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
internetveag.jpg

1) SpeedTest.net

Bulunduğunuz yeri hemen tespit edip internet hızınızı ölçen en çok kullanılan site SpeedTest.net… 2 milyardan daha fazla hız tespiti yapılmış buda ne kadar fazla olduğunu gösteriyor.
speedtest.net_00.jpg

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
broadband-speed-test.jpg

2)
Broad Band Speed Checker
Alternatif bir site daha ancak bu sitedeki hız testi alanı küçük
Yani görsel yönden zevkli değil ama önemli olan görsellik değil sistemin çalışması ki test ettim güzel sonuç veriyor.

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
4) Band Width Place

Sade ve Egzotic görünümlü başka bir site yanlız bu site test’e birazcık geç başlıyor. Ben denedim Start düğmesine bastım ve bekledi 15 saniye kadar sonra test işlemine başladı nedenini bilmiyorum ama doğru sonuç aldığımı söyleyebilirim.
bandwidth+place+7-7.jpg

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
image.axd

SpeedTest.net

Bulunduğunuz yeri hemen tespit edip internet hızınızı ölçen en çok kullanılan site SpeedTest.net… 2 milyardan daha fazla hız tespiti yapılmış buda ne kadar fazla olduğunu gösteriyor. Ayrıca bu sitenin bir başka özelliğide mobil özelliği olması. Buraya tıklayarak cep telefonuyla internet hızının nasıl yapıldığını ve ekran görüntüsünün nasıl olduğunu görün.
speedtest.net_00.jpg

placeholder-mobile.png

akilli-telefonlardan-internet-hiz-testi-nasil-yapilir-705x290.png

screen322x572.jpeg

nOYrETmhDs9a8CamWaTnDkyt70oX3imwwhrAIgAXB1ImxUfqzIUeoDNoztfqwA7H9iU=h900

Speedtest.Net-speed-check-300x450.jpg

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.