gittigidiyor

Enigma2 softcam.tv key downloader

ERK@L

Aktif Üye
Enigma2 softcam.tv key downloader

Eski adıyla Hacksat k-e-y downlader,yeni adı ile softcam.tv k-e-y downloader oldu.

oscam.k-e-y indirme eklendi, update için basit bir yol eklendi, yeni sürüm duyurusu yaptığımızda kumandadan kurabilirsiniz, şuan için basit olduğundan güncelleme yaparsanız atnı sürümü kurar.

tmp altına gönderip addonstan manuel kurulum yapabilirsiniz
telnetten kurmak için /tmp altına attıktan sonra telnetten aşağıdaki komutları veriniz

türkçe için
tar -jxvf /tmp/e2-hacksatkeydownloadertr1.3.tar.bz2 -C /
killall -9 enigma2

ingilizce için
tar -jxvf /tmp/e2-hacksatkeydownloaderen1.3.tar.bz2 -C /
killall -9 enigma2
h988y.png

h98bv.png

h98fs.png

softcam.tv k-e-y downloader Türkçe

softcam.tv k-e-y downloader ingilizce

Ekli dosyalar

• e2.rar
    42.3 KB · Görüntüleme: 32

ERK@L

Aktif Üye
ister temp dosyasına atıp yükle istersen içindeki dosyayı zipten çıkar içinde yazan yerlerin aynısını cihazına atıyorsun.attığın tüm dosyaları chmod 755 yapmayı unutma

hotbord_34

Aktif Üye
bende tmp klasorunu attım ama ttnetten nasıl cihaza kurucam onu yapamadım 5.1 gemi imaj kullanıyorum tşk

ERK@L

Aktif Üye
yanılmıyorsam gemini blue panelden kuruluyor panelden yükleyemezseniz dosyadan tr olanı zipten çıkartıp manuel yükleyin

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.