gittigidiyor

Epic Games, yeni yılda da oyun dağıtmaya devam ediyor.

Epic Games Store, yeni yılın ilk haftasında iki oyunu ücretsiz olarak verdi. Söz konusu yapımlar, toplamda 100 TL değerinde.

Epic Games ücretsiz oyunları neler? İşte Epic Games'in 2023'teki ilk ücretsiz oyunları - Resim: 3
36
KERBAL SPACE PROGRAM
2015'te çıkan Kerbel Space Program, Squad tarafından geliştirildi ve Private Division tarafından yayınlandı. Uzay simülasyonu türündeki yapımda oyuncular, Kerbal ismi verilen bir uzaylı ırkının uzay programını yönetirken çeşitli parçalarla gerçekçi aerodinamik ve yörüngesel fizik kurallarına dayanarak uçan araçlar inşa ediyor. Normalde 59 TL değerinde olan oyun, 12 Ocak saat 19.00'a kadar ücretsiz olacak.

Epic Games ücretsiz oyunları neler? İşte Epic Games'in 2023'teki ilk ücretsiz oyunları - Resim: 4
46
Kerbal Space Program minimum sistem gereksinimleri
• İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
• İşlemci: Core 2 Duo 2.0 GHz
• Bellek: 4 GB
• Ekran Kartı: DX10 (SM 4.0) kapasiteli, 512 MB VRAM
• Depolama: 3 GB
Önerilen sistem gereksinimleri:
• İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
• İşlemci: Core i5
• Bellek: 8 GB
• Ekran Kartı: DX10 (SM 4.0) kapasiteli, 1 GB VRAM
• Depolama: 4 GB

Epic Games ücretsiz oyunları neler? İşte Epic Games'in 2023'teki ilk ücretsiz oyunları - Resim: 5
56
SHADOW TACTICS: AIKO'S CHOICE
2021'de çıkan Shadow Tactics: Aiko's Choice, Mimimi Games tarafından geliştirildi. Aksiyon/strateji/ gizlilik türündeki yapım, sevilen oyun Shadow Tactics'e gelen bağımsız bir eklenti. Oyuncular, Edo dönemi Japonya'sında geçen yapımda, geçmişinin hayaletlerini avlamak üzere yola koyulan yetenekli ninja Aiko ve ölümcül suikastçılardan oluşan yoldaşlarını kontrol ediyor. 16 TL değerindeki oyun, 12 Ocak saat 19.00'a kadar ücretsiz olacak.

Epic Games ücretsiz oyunları neler? İşte Epic Games'in 2023'teki ilk ücretsiz oyunları - Resim: 6
66
Shadow Tactics: Aiko's Choice minimum sistem gereksinimleri
• İşletim Sistemi: Windows Vista 64-bit
• İşlemci: 2. Nesil Intel i3 2.5 GHz, AMD Dört Çekirdekli 2.5 GHz
• Bellek: 4 GB
• Ekran Kartı: NVIDIA GT640, AMD Radeon HD7750, 1 GB Vram
• Depolama: 4500 MB
Önerilen sistem gereksinimleri:
• İşletim Sistemi: Windows 10
• İşlemci: 4. Nesil Intel i3 3.5 GHz, AMD Dört Çekirdekli 3.9 GHz
• Ekran Kartı: NVIDIA GTX 570, AMD Radeon HD 6950, 2 GB Vram
• Bellek: 6 GB

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.