gittigidiyor

Eutelsat 7 derece

erconrw

Aktif Üye
Abiler Eutelsattaki Stari atv kanald foxu nasil cözebilirim. Yani redline ts 4000 hd plus var bende anlamiyorum bi türlü emukey, key kartsizmi calisiyor? Yani cihazimla acabilirmiyim bu kanallari?
Ilginize tesekkür ederim

hamza1977

Aktif Üye
artık yasal cihaz ile izlenıyor iyi seyirler abone olmanız şart artık satıldı ve sistem degiştirdi dijitürk katarlılar aldı

erconrw

Aktif Üye
Cevabin icin cok sagol admin abi yazik olsu ya ulusal kanallari ordan izleyemiyecegiz

hamza1977

Aktif Üye
bir kaç tane belgesel kanllar vardı ulusal kanllara şifre yokymanın ne anlamaı varki ama

erconrw

Aktif Üye
aynen bende bunu anlamiyorum zaten keske bi yolu olsada bakanilsek

hamza1977

Aktif Üye
tek yol var yasal abone olmak yada iptv den izlemek link bulup yada abone olmak şart

hamza1977

Aktif Üye
1995 ten beri motorlu anten kunnalıyorum en cok izledigim uydu hotborttur

erconrw

Aktif Üye
bizde t85 var türksat42 astra19 simdide eutelsat7 almanyada. Hd kanallarinia bakayim dedim sirf star atv show kanald fox bunlarda eutelsatta var hd kalitesinde. Redline ts 4000 hd plus var ama bakilmiyor. Trdekiler iyi yurtdisindakiler o yönden mahrum ya büyük canak yada kalitesi düsük türksat 42 den

erconrw

Aktif Üye
dogrudur burdada hemen hemen ayni iyi bir sistemde yer bakimindan tavsiye ederim coklu uydu izleme sistemi bde su ulusal kanallari kapatmasalar lig neym lazim degil

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.