gittigidiyor

Fenerbahçe, sahasında Kayserispor'la 2-2 berabere kaldı

Beşiktaş ve Galatasaray'ın puan kaybettiği haftada mutlak galibiyet parolasıyla Kayserispor maçına çıkan Fenerbahçe, taraftarı önünde istediğini alamadı. Karşılaşma 2-2 sona erirken sarı-lacivertlilerin galibiyet hasreti 4 maça çıktı.

FENERBAHÇE 1 PUANI SON SANİYEDE KURTARDI​

Karşılaşmaya etkili başlayan Fenerbahçe baskısını Kayserispor'a kabul ettirdi ancak net gol fırsatları yakalayamadı. 33. dakikada İrfan Can'la penaltı vuruşunu gole çeviremeyen sarı-lacivertliler, bu golden tam 6 dakika sonra kalesinde gol gördü. 39. dakikada Kolovetsios, Kayserispor'u öne geçiren golü attı. 61. dakikada Gavranovic farkı 2'ye çıkaran golü atarken, tribünlerden "Yönetim istifa" sesleri yükseldi. Dört kez direğe takılan Fenerbahçe 85. dakikada Zajc'ın ayağından gelen golle öne geçerken, 90+9. dakikada Mesut Özil'in penaltıdan attığı golle beraberliği yakaladı.

Aziz Yıldırım sesleri.........

Kadıköy'de Kayserispor'la 2-2 berabere kalan Fenerbahçe'de maç sonu taraftarlar Ali Koç ve yönetimi istifaya çağırdı. Uzun bir süre stat çevresinden ayrılmayan taraftarlar, Aziz Yıldırım lehine tezahüratlarda bulunurken eski başkanın yeniden kulübün başına geçmesini istedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Pereira, Kayserispor beraberliği sonrası basın toplantısında istifa sorusunu yanıtladı: "Rakipler de kaybedecek" diyen Portekizli hoca, "Aynı hırsla devam ediyorum. Oyuncularımda hırsı görmeseydim, söylemim farklı olurdu" ifadelerini kullandı.

Acaba kendisi inanıyor mu..?

Sami Ertaga

Aktif Üye
Bu kadar ballı bir takım görmedim. Hakem maçı dakikalar önce bitirmeliydi.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.