gittigidiyor

fg süperior orjinal yazılım lazım elinde olan yüklerse memnun olurum

amedeus

Aktif Üye
rica etsem benim cihaz fg

elinde olan varsa yazılım olan varsa fg 2.51 verirseniz çok makbule geçer

şu anda cihazda 3.1o nexst yazılımı var orjinal yazılımı bulamadığım için bu yazılımı attım nexst verdiği tüm yazılımları yükledim ama arada çok fark var fg yazılımlarıyla şu anda cihaz iyi değil nexstin yazılımlarında cihazın bir çok özelliği kullanılmıyor
ve sizden rica etsem başka fg orijinal yazılımı da varsa memnun olurum bir linke yüklersen forum yada bana özelden atarsan çok memnun olurum

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.