Fiat Egea Haziranda da zamma devam ediyor...

PAYLOO

Aktif Üye
Katılım
24 May 2011
Mesajlar
470
Tepkime puanı
74
Puanları
28
Konum
Aydın
Web sitesi
nanodom.site
Birkaç ay öncesine kadar Türkiye'nin en ucuz sıfır araç modeli olarak kullanıcıların karşısına çıkan Fiat Egea'nın, yenilenen fiyat listesi bu ay da meraklılarını üzmeye devam etti. 2021 Fiat Egea Sedan modelin Haziran ayı fiyat listesini incelediğinizde, fiyatlarının geçtiğimiz aya kıyasla yükselmiş olduğunu görüyoruz. Örnek verecek olursak, en düşük pakete sahip 1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Benzinli model dahi 10 bin TL zam görmüş durumda.


Teknolojioku
 

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Yönetici
Administrator
Katılım
11 Haz 2012
Mesajlar
11,093
Tepkime puanı
526
Puanları
113
Konum
ULM Donau
Türkiye şartlarında gayet normal.Dolar 9.00 tl ye dayandı.Yıl sonu beklenen ise,15.00 tl civarı.Allah CC yardımcımız olsun.
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst