gittigidiyor

free cccam server full açık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

Ekli dosyalar

• Yeni WinRAR arşivi.rar
    217 bayt · Görüntüleme: 339
Moderatör tarafında düzenlendi:

deli turan

Aktif Üye
Nasıl gircez

Girdim hotbird astra Helsat açık you cam ka aynı açılanlar

tiger1

Aktif Üye
host: 85.95.253.124:19055 cccam version: 2.1.3-3165 shares: 43uphops: 1, maxdown: 0, TVB/Nova-SCT/Bulsatcom/DSTV/True/ART-JSC/CTI (9E/13E/39E/68E/78E/7W/15W)uphops: 1, maxdown: 0, SKY UK (28E)uphops: 1, maxdown: 0, BIS TV (13E/5W/19E/12W)uphops: 1, maxdown: 0, Polaris (39E)[Deltacom]uphops: 1, maxdown: 0, Canal+ Nederland (19E/23E)uphops: 1, maxdown: 0, Akta/Kabel Kiosk/TVN/DigitAlb/Technisat/My TV/T-Home/Magio Sat/MBC HD/Starmax HD (5E/9E/13E/16E/19E/68E/4W/7W/30W) Comhem SE [DVB-C]uphops: 1, maxdown: 0, CanalSat France (19E), Canal+ France (19E), CanalPro France (19E)uphops: 1, maxdown: 0, CanalSat France (19E)uphops: 1, maxdown: 0, Skylink/WDS (23E/19E/10E)uphops: 1, maxdown: 0, POLSAT HD [ROM142]/Mediaset Premium (13E/5W)uphops: 1, maxdown: 0, Cyfrowy Polsat (13E)/Kabel Deutschland (DVBC)uphops: 1, maxdown: 0, Akta/Kabel Kiosk/TVN/DigitAlb/Technisat/My TV/T-Home/Magio Sat/MBC HD/Starmax HD (5E/9E/13E/16E/19E/68E/4W/7W/30W) Comhem SE [DVB-C]

İcindeki kart sayisi

sasma

Aktif Üye
Web sitesi
www.igri.name
Supersin kardes :)
Iste forum bu :)
Sadece forumdakilerine uyelik yap cok daitan olursa :)

Bana sadece Bulsat olsun yeter.

Son düzenleme:

ercie67

Aktif Üye
arkadaşlar Yumatu Smart Box var bende, bayağı yeniyim... bu verilen cccam serveri ilgili yerden (usb aracılığığyla) yükledim ve bağlantı sağladım. bağlı gözüküyor. yanlız free iptv bölümüne girdiğimde cihazı ilk aldığgım kanallar var hala, ben yanlış yapıyorum yoksa olması gereken bu mu. yardımcı olurmu sunuz

ercie67

Aktif Üye
siz hangi paketler üzerinde çalışma yapıyorsunuz ?
paket diyorsan sanırım bulsat.com un kanalları...Türkmen tv, russian, arap ve karışık kanallar şu an mevcut olanlar... birde benim internet sayfalarından bulup usb ile yükleme yaptığım usb-tv mevcut.. süreleride 29/10/2015 de bitiyor öyle uyarı veriyor, rusya kanallarına girdiğimde eskisi gibi yayın yapmıyor peers.tv diye bir ekran çıkıyor, bazen açılıp bazen kapanıyor. bakın cccam servere usb ile yükledim, ben zannedim ki cccam server ı yükleyip bağlantısını sağlarsam yeni tv kanalları gelecek, ama öyle olmadı.

ercie67

Aktif Üye
arkadaşımızın paşlaştığı cccam server usb yükledim durum bağlı gözükse de (will come to xcam diye yazı da çıktı bu arada kurulumu yaptığım menünün altında) cihazla birlikte gelen ve yakında süresi bitecek olan kanalları izleyebiliyorum free tv kısmında, kanallarda bir değişiklik yok yani,yeni yüklediğim cccam server ın sunduğu kanalları ne şekilde izlemem lazım.

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
free cccam free azan yeri açacak diye bişey yok sonuçta piyasada dağıltılan free yani ücretsiz server bu astra hotbird uydusundaki bazı şifreli kanalları açar örneğin astra sky sporhotbird animaux mesela :)

ercie67

Aktif Üye
free cccam free azan yeri açacak diye bişey yok sonuçta piyasada dağıltılan free yani ücretsiz server bu astra hotbird uydusundaki bazı şifreli kanalları açar örneğin astra sky sporhotbird animaux mesela :)

iptv yle ilgisi yok yani bu cccam server ın. Yeni olduğumu söylemiştim kusura bakmayın anlamya çalışıyorum. Uyduda bulunan şifreli kanalların şifresini çözüyor o kadar doğrumu anlamışım.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Supersin kardes :)
Iste forum bu :)
Sadece forumdakilerine uyelik yap cok daitan olursa :)

Bana sadece Bulsat olsun yeter.
free serveri bi arkadaş verdi ben konuya dönüştürdüm üye olmayanlar konu başlığını görür fakat içeriği göremez artık heryerde dağıtılırsa gder server izleyicilere hayırlı olsun paylaşım yapanlara teşekkrler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.