gittigidiyor

!!! Free TV İSTEK VE DESTEK !!!

MYPaT

Vip Üye
84c5c503_o.jpeg

Merhaba

İsminden de anlaşılacağı üzere konumuzun amacı Free TV bölümünü sizlerin istekleri doğrultusunda geliştirmektir.
Bunun için yapmamız gereken eklenmesini istediğiniz kanalın ÜLKE ve KANAL ADI nı yazarak isteğinizi belirtmek.
Burda aradığımız tek ŞART yayınların FTA (Free To AIR) yani ücretsiz kanallar olması.
Ayrıca çalışmayan kanallarıda buradan bildirirsek normal rutin kontrollerden daha çabuk düzeltme şansımız olacaktır.
Burdada yine ÜLKE ve KANAL ADI şeklinde bildirimlerimizi yapabiliriz.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.
İyi günler.​

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ilk istek benden olsun mümkünse eğer kanal sıralaması trt1-2- show star kanald gibi olabilirmi ayrıca kanal3 ekleyebilirmiyiz ?
kolay gelsin...

MYPaT

Vip Üye
ilk istek benden olsun mümkünse eğer kanal sıralaması trt1-2- show star kanald gibi olabilirmi ayrıca kanal3 ekleyebilirmiyiz ?
kolay gelsin...

Kanal 3 zaten var 2 tane 140 ve 141 nci sırada.
Free TV ye TÜRKİYE kategorisi eklendi.
Gerekli güncellemeler yapıldı.
Kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:

MYPaT

Vip Üye
Free TV ye yeni kategoriler eklendi, iyi seyirler.

memoli1478

Yönetici
Administrator
eline sağlık gün geçtikce gelişiyor :)

timsahxy

Aktif Üye
arkadaşlar benim v3 maxx çok donuyor donuyor derken kitleniyor hem normal uydudayken hem ıp tvler de hemde vod larda kapatıp açmam gerekiyor
2.si baslı seslerde cızırtı batırtı oluyor eski uydumu takıyorum öyle bişey olmuyor
3. sü vod da bazı filmlerde belli bir dakikada filmi bitiriyor mesela dün kolonya cumhuriyetini açtım 1.50 dakikada film izlediğiniz için teşşekurler yazdı bitirdi makineyi kapatıp tekrar açtım yıne aynı dakikadan ya 2 saniye once ya 2 saniye sonra izlediginiz için teşşekurler yazıyor bunu anlamadım ben v3 ü alalı 2 hafta oldu çok pişman oldum herkesin başına gelen şeyler mi yoksa benim makine bozuk mu internetten güncellemeyi yaptım bu arada güncel yani makine yardımcı olursanız çok sevinirim

TAHA01

Aktif Üye
Free TV İSTEK devam ediyormu acaba futbol harici spor kanalları

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.