gittigidiyor

FullBackUp-Domic11-DM800HDpvr-Sim.E-star-11.06.2015

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
FullBackUp-Domic11-DM800HDpvr-Sim.E-star-11.06.2015

b1umb2wmyano8jazg.jpg

u4b90w96dqd2dclzg.jpg

DOWNLOAD
Full-Domic11-DM800HDpvr-Sim.E-star-OE1.6-11.06.2015

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Kendi yazdığım mesajımı bile düzeltme yetkim yok ( üzerinden az bir kısa sürece geçerse) valla ilginç bir durum?

Sorduğum sorulara kendim cevap vereyim,

Back up araplar yapmış ve kesinlikle DİL TÜRKÇE bölümü var ama bir türlü gerçekleştirmek mümkün değil, bukette hiç bir şekilde kanal listesini desteklemiyor, dosyaları güncellediğim halde...buketin en güzel yanı picon konusunda zengin bir ekleme yapılmış...Türk ve yabancı mevcut...ilginç ve değişik backup arayanlar deneyebilir...

saygılarımla..

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Kendi yazdığım mesajımı bile düzeltme yetkim yok ( üzerinden az bir kısa sürece geçerse) valla ilginç bir durum?

Sorduğum sorulara kendim cevap vereyim,

Back up araplar yapmış ve kesinlikle DİL TÜRKÇE bölümü var ama bir türlü gerçekleştirmek mümkün değil, bukette hiç bir şekilde kanal listesini desteklemiyor, dosyaları güncellediğim halde...buketin en güzel yanı picon konusunda zengin bir ekleme yapılmış...Türk ve yabancı mevcut...ilginç ve değişik backup arayanlar deneyebilir...

saygılarımla..

@Akhisarlı usta..
Domica imajda full Turkçe destegi zaten hiç olmadı.Domicanın bu zamana kadarki tum imajlarında tamamen Turkçe bir menü ben rastlamadım.
Neyse ben bu backubu yabancı bir forumdan buldum ve foruma tasıdım.Kendimde sim3 cihaz yok ve deneme fırsatım olmadı.Ama forumda iyi bir imaj olduğu yazıyordu.
Burada forumda kullanan arkadaslar varsa görüşlerini yazabilirler..

AKHİSAR LI

Aktif Üye
@Akhisarlı usta..
Domica imajda full Turkçe destegi zaten hiç olmadı.Domicanın bu zamana kadarki tum imajlarında tamamen Turkçe bir menü ben rastlamadım.
Neyse ben bu backubu yabancı bir forumdan buldum ve foruma tasıdım.Kendimde sim3 cihaz yok ve deneme fırsatım olmadı.Ama forumda iyi bir imaj olduğu yazıyordu.
Burada forumda kullanan arkadaslar varsa görüşlerini yazabilirler..

Ustam back upda bir çok dil var ve bunun yanısıra TÜRKÇE de var lakin Türkçe ok yaptığın halde bir türlü gerçekleşmiyor, yalnız anlamadığım FULL den kastedilen nedir? Neyin fullu? son bir hatırlatma Seyirtürk vs plugin eklemek isterseniz cihazınıza önce
o.e.1.6 pyton-json ipk dosyası eklemelisiniz..zira eklemeden bu pluginleri eklentide göremezsiniz, bilginize...

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Ben bu imajın sim2.10 için olanını barryallene kurdum ve kullanıyorum.Menüsü görsel olarak çok güzel.Ama dediğim gibi menü tam Türkçe değil.Birçok bölüm İngilizce.Ama uzun sureli e2 kullananlarda çok büyük bir sıkıntı değil.
İmajda pyton-jason dosyası eksik ise tspanelden indirilebilir.Yada ipk olarak yüklenebilir.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Ben bu imajın sim2.10 için olanını barryallene kurdum ve kullanıyorum.Menüsü görsel olarak çok güzel.Ama dediğim gibi menü tam Türkçe değil.Birçok bölüm İngilizce.Ama uzun sureli e2 kullananlarda çok büyük bir sıkıntı değil.
İmajda pyton-jason dosyası eksik ise tspanelden indirilebilir.Yada ipk olarak yüklenebilir.

O dosya bende yedeğimde her zaman var, ama benim olmazsa olmazlarımda bukette kanal listesini desteklemediği için bu back upı silmek durumunda kaldım, selamlar...

ahmet2007604

Aktif Üye

.................................

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
http://satcafesi.net/forum/forum-kur...kurallari.html (Forum Kuralları)

Kimseye borcu olmadan karsılıksız yardım eden insanlara bir teşekkrü çok gören arkadaşım..Anlamsız harflerle sacmalama.!!! Forum kurallarını iyi oku,tekrarı halinde ceza alacaksınız.!!

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.