gittigidiyor

GoldMaster HD-1200 Spark Pluginle Biss k€y Girme resımlı anlatım

ERK@L

Aktif Üye
GoldMaster HD-1200 Spark Pluginle Biss k€y Girme resımlı anlatım

Biss k€y ve farklı şifreleme sistemine sahip şifreleri girebilmek için ilk olarak Plugin adlı yazılımı Yüklemek gerekli Plugin Nasıl Yüklenir derseniz daha önceki konularda anlatımı var anlatımı aşağıdadır

1-Uydu alıcınızın Kumandası üzerinden Menü tuşuna basınız ve UYGULAMA yı seçiniz
fvggu.jpg

2-UYGULAMA menüsünde bulunan Plugin_mcas.S uygulaması üzerinde Kumandanız üzerinden OK tuşuna
basınız ve uygulamanın başlatılmasını sağlayınız

fvgh8.jpg

3-Uygulama Başladığında ise Plugin Mcas.s üzerinde Kumandan üzerinden Kırmızı tuşa basarak
Uygulamayı aktif hale getiriniz

fvght.jpg

4--Bu menüden *** Editör seçiniz ve karsınıza Şifreleme Sistemleri Çıkacaktır burada hangi şifreleme sistemine *** girmek isterseniz girebilirsiniz Burada ben BİSS *** örneği veriyorum

fvgjk.jpg

5-Biss Keyi seçiniz ve karşınıza *** tablosu çıkacaktır bu *** tablosunda Yeni *** ekleyebiliriz, mevcut olan keyi düzenleye biliriz, Keyleri silebiliriz, varsayılana dönebiliriz

fvgjr.jpg

alıntıdır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.