gittigidiyor

goldstar micro hd-55 yazılım yardım

eqoo

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar herkese iyi günler dilerim bi konu hakkında yardımlarınızı esirgemeyin lütfen yaş itibari 27 yaşındayım ama uydular hakkın da pek bilgim yok elimizde goldstar micro hd-55 marka uydu alıcımız var
ama babam yaşlılığından dolayı kanalları aratıp aratıp birşeyler yapmaya çalışıyor ve bu durumda kanallar bozuluyor bende düzeltmek için sürekli kanalları yaptırmak için uyducu çağırıyorum buda masraf oluyor bana
yukardan antenten kanalları buldu ama cihazda ben çıkartamıyorum internetten uydu ile ilgili bir sürü makele var ve hemen hemen hepsi yanlış yada ben yapamadım
ürksat 4A Uydu Kanal Frekansları:
Frekans: 11844.
Polarizasyon: Dikey V.
Sembol Oranı: 2222.
Şebeke Arama: Açık.
Frekans: 11747.
Polarizasyon: Yatay H.
Sembol Oranı: 27500.
Şebeke Arama: Açık.
bunlardan bir örnek ekledim

yazılımı bu siteden indirdim kurdum yine hüsran
emu diye birşeyler var o nedir mesela onuda bilmek istiyorum
varsa yardımcı olabilecek, arkadaşlar gerçekten beni bu BÜYÜK DERTTEN kurtarmış olursunuz teşekkürler umarım konuyu güzel yere açmışımdır ..
tekrar herkese iyi çalışmalar

eqoo

Aktif Üye
yapamadım neyse ben bunu kırarım adam akıllı bi tane alırım

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
11844 frekansı eski yerine siiera nın verdiği frekans ile şebeke açık yada network açık konumda arattır tüm kanalları bulacaktır
selamlar

eqoo

Aktif Üye
olmuyor sağolun son kez uyducu çağırıcam tekrar bozulduğu (kırıcam) zaman adam akıllı anlayabileceğim bir uydu alcam ilginize teşekkürler. her seferinde kafayı yedirtiyor bu uydu bana.

eqoo

Aktif Üye
bu arada güzel bir uydu önerirmisiniz gerçekten çok bunaltttı bu uydu beni her bozulduğunda yapamadığım için baş ağrısı yapıyor bende..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.