gittigidiyor

Haftanın Android Uygulamaları - 5 Şubat

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
haftanin-android-uygulamalari.jpg

Haftanın Android uygulamaları listemizde bu hafta sizler için farklı kategorilerde uygulamaları listeliyoruz. Uygulamaların linklerini haber içinde bulabilirsiniz!

cinenma-fv-5.png

Cinema FV-5

Cinema FV-5 uygulaması, telefonlardaki standart video kayıt yazılımlarına oranla çok daha gelişmiş özelliklere sahip. Çözünürlük ayarı, bitrate oranı, codec tercihi, sabit beyaz dengesi, sabit pozlama telafisi, ISO seçenekleri, sesli ve sessiz kayıt yetenekleri gibi çok sayıda ayara ve özelleştirmeye sahip olan uygulamanın detaylarını videomuzda bulabilirsiniz!

Cinema FV-5 Tam sürüm

Cinema FV-5 Lite sürüm

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
type-app.jpg

TYPEAPP

Akıllı telefonlarında birden fazla e-mail hesabı olan ve yoğun posta alışverişi içinde olan kullanıcılar için TypeApp uygulamasını tavsiye ediyoruz. Tek ekranda karışıklık yaşatmadan birden fazla hesap yönetimi, özelleştirilmiş bildirim sistemi ve başarılı arayüz deneyimi ile TypeApp uygulaması ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Bu uygulamanın ücretsiz oluşu da ayrıca bir avantaj!

TypeApp indirme linki

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
ekran-resmi-2017-02-04-193108.png

PARA YÖNETİMİ

Cebinizdeki paranın su gibi aktığını düşünüyorsanız veya nereye ne kadar ve ne zaman harcadığınızı unutuyorsanız bu uygulama tam da size göre. Para Yönetimi uygulaması ile bütçenizi ayarlayıp günlük olarak harcamalarını girip, ay sonunda finansal durumunuzu ve yaptığınız harcamaları takip edebilirsiniz. İstatistik özelliği de oldukça etkileyici!

Para Yönetimi indirme linki

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
photos-maker.png

SAÇ SAKAL PHOTOS MAKER

Haftanın ilginç uygulamalarından biri de imaj değişikliği yapmak isteyenler için listemizde yer aldı. Kısa bir süre içinde saç ve sakal imajında değişiklik niyetindeyseniz bu uygulamadan kendinize özel imajı seçip görsel olarak yakışıp yakışmayacağın önceden deneyebilirsiniz!

Photos Maker indirme linki

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
temel-ilk-yardim.png

TEMEL İLK YARDIM

Kaza geliyorum demez! Ancak olası kaza durumlarında bilinçli bir ilk yardım hamlesi hayat kurtarıcı olabilir. Temel İlk Yardım uygulaması, çeşitli kaza durumlarında ne gibi ilk yardım hareketlerinin yapılacağını detaylı bir şekilde anlatan bir uygulama. Bu uygulama ile temel seviyedeki müdahale tekniklerini çok basit bir biçimde öğrenebilirsiniz.

Temel İlk Yardım İndirme Linki

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.