gittigidiyor

Harici disk

ayfly

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba.ts 7000 hd plus kullanıyorum.cumartesi günü harici Disk'i taktım ve izledim.bugunse takıp bir film izleyeyim dedim"desteklenmeyen mod" diye hata veriyor.cihazi açtım kapadım olmadı.harici disk bilgisayarda açılıyor.sizce sorun ne olabilir.ne yapmam gerekli.teşekkürler.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Dun destekleyen bugun desteklemesin gercekten enteresan olmus.
Cihazi elektrikten fisini cek tekrar tak.Yani cihazi power dugmesinden kapatmadan direkt fisini cek.Olmamasi icin bir sebep yok.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Ha birde desteklerken sonradan cihaza donusum yazilimi atip baska bir cihaza donusturdunmu._
Eger redlineyi istara yada samsata patchlanmis yazilimla degistirmissen bu sorun olabilir.Yazilim donusum yapilirken bazi dosyalar eksik donusturulmus olabilir.Bundanda yapar.

ayfly

Aktif Üye
Yok kardeşim cihaz full orjinal hiçbir cihaza dönüşüm yapmadım.birde en az 10 defa fişten çıkarıp taktım cihazi ama olmadı.ilgin için teşekkürler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.