gittigidiyor

Hediye serverlar öldü mü?

fthrdl

Aktif Üye
Sadece 40 numaralı server (gsh2) bağlanıyor diğerleri bağlanmıyor.Diğer hediye serverlar ne yaptıysam bağlanmıyor.Sürenin bitimine de daha çok var.Ayrıca bu cihaz eğer ip tv desteği vermeyecekse yakın zamanda tozlu rafları alacak gibi. Üstadlardan açıklama bekliyoruz.Bu NXP cihazların geleceği nedir yapılan çalışmalar nelerdir? saygılar

Son düzenleme:

ayazma

Aktif Üye
Bende de öyleydi fakat dün akşam kendiliğinden geldi.Yani şu anda 8 den 40 a kadar hepsi aktif çalışıyor.

fthrdl

Aktif Üye
Evet

Evet tekrar çalısmaya başladı . problem neydi acaba. . Kım yönetiyor bu serverlari bilmiyorum. Ama bizde şifreli olan bu hediye serverlar Arap sitelerinde hepsi açık olarak verilmiş ( g-share , ve gsh2) . biz rowell altında kullanıyoruz bu serverleri kimisi next kimisi Starcom . Ama sistem aynı receıverlara koymuş lar değişik isimleri icerik aynı ben bu rowell ı Arap sitelerinde gördüm ismi farklı fakat yazılım sistem hep aynı . Bakalım 2013 te ne okutacaklar millete ... Saygılar

fthrdl

Aktif Üye
Maalesef saat 10.30 itibari ile

Saat 10.30 itibari ile serverlar gene gitti sadece gene 40 Nolu server çalışıyor. Saygılar

Paylaşım olayında neyin ne zaman gelip gideceği belli olmaz bunun için sorun yaratmaya gerek yok birde badava ise normal karşılıyacaksın ama ücertli ise paylaşımı aldığın kişi veya kişilerle konulman daha mantıklı saygılar

headend

Aktif Üye
yeni yazılım forumda onu at cihaza ok

ERK@L

Aktif Üye
ustam çok hızlısın cihaz yazılımlarında senden hızlı ve stabil veren başkasını tanımam...teşekkürler eline emeğine sağlık...

fatihsngr

Aktif Üye
.1.72. yukledim ama hic kanal acmiyor forum da anlatilan gibi server resetlemeyi yaptim. server baslangic bitis tarihi de gorunmuyor. satin aldigim yeri mi araman gerekir.

ERK@L

Aktif Üye
cihazı mutlaka fabrika ayarlarına çevirin.fabrika ayarlarından sonra f1 000 basıp serverı aktif edin.modül kullanıyorsanız menü>sistem ayarlarında en aşağıya doğru inin NDSX TMS on ise off yapın modeminizi kapatıp açın ve servera çift reset atın düzelmediyse satın aldığınız kişi ile irtibata geçin...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.