gittigidiyor

herz 10200 v9.11.11 calışmıyor

oktaybickici

Aktif Üye
Merhabalar. herz 10200 . v.9.11.11 versiyonu var. xtream codeg calışmıyor. yeni yazılımına ihtiyacımız var.
kamasonic 10507 cihazında da v.9 yazılım vardı v10 cıkmış yükledik çalışıyor. acaba bunun yazılımı herz e uyarmı ?

oktaybickici

Aktif Üye
Zaten bu yazılımı yüklemiştim hatırladığım kadarıyla.geçen sene yine bu hatayı yapmıştı, yeni yazılım olarak bunu yüklemiştim düzelmişti. get list failed hatasınıda 2 gün önce almaya başladım. Bu yazılımdaki versiyon v9.11 olması gerekiyor. ama yine de tekrar inidirip deneyeceğim bu akşam . bilgisini olumlu yada olumsuz döneceğim.

oktaybickici

Aktif Üye
hocam burdaki yazılımı indirip tekrar kurdum fakat dediğim gibi versiyonu v9.11.11 bunun . yeni yazılımı gerekli.

audi2006

Aktif Üye
Uymuyor hocam bu yazılım. Hiç yüklenmiyor. Flash i silemiyor en başta . Yokmudur herz in yeni yazılımı yada uyacak .

selamlar..arkadaşlar bu yazılım kablo ile yüklenecek..flasdan yüklenmez..flasdan yüklenem yapmak için usb mod olması lazım onuda ben bilmiyorum..en iyi yolu kablo ile yüklemek..kumanda değişebilir.kamasonic kumandası uyuyor..

oktaybickici

Aktif Üye
selamlar..arkadaşlar bu yazılım kablo ile yüklenecek..flasdan yüklenmez..flasdan yüklenem yapmak için usb mod olması lazım onuda ben bilmiyorum..en iyi yolu kablo ile yüklemek..kumanda değişebilir.kamasonic kumandası uyuyor..

Slm. Cihazda USB mod var. Güncelleme de 3secenek sunuyor biri de USB . Dosyayı görüyor yükle diyorsun flash i silme işlemine gelince dosya bulunamadı diyerek dışarı atıyor. Kendi yazılımında ise böyle birşey yaratmiyor gayet güzel yükleme yapıyor. Kamasonic 10507 cihazda da aynı sorun 2 hafta önce vardi. Yeni yazılımı bulup yükledim. 4saniye de xtream codeg kanalları indiriyor.bunada böyle bir yazılım gerekli. Cihaz in desteklediği kanal sayısı 8000 diyor özelliklerinde var sayfada. Hizmet aldığım IPTV de ise 6000 kanal var. Normalde çalışması gerekiyor kanal sayısı fazla da değil. İnşallah yeni yazılım gelir yoksa cihazlar elimizde kalacak .

audi2006

Aktif Üye
Slm. Cihazda USB mod var. Güncelleme de 3secenek sunuyor biri de USB . Dosyayı görüyor yükle diyorsun flash i silme işlemine gelince dosya bulunamadı diyerek dışarı atıyor. Kendi yazılımında ise böyle birşey yaratmiyor gayet güzel yükleme yapıyor. Kamasonic 10507 cihazda da aynı sorun 2 hafta önce vardi. Yeni yazılımı bulup yükledim. 4saniye de xtream codeg kanalları indiriyor.bunada böyle bir yazılım gerekli. Cihaz in desteklediği kanal sayısı 8000 diyor özelliklerinde var sayfada. Hizmet aldığım IPTV de ise 6000 kanal var. Normalde çalışması gerekiyor kanal sayısı fazla da değil. İnşallah yeni yazılım gelir yoksa cihazlar elimizde kalacak .

selamlar..arkadaşım sen usb modu yanlış anladın ,neyse yazılımı pc den kablo ile yüklemen lazım..

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
cihazın kanal kapasitesi 2000 birçok iptv panelciler 2000 kanal adında paket oluşturup bu tür cihaz kullanan müşteriler madur etmeme amacıyla kanal azaltma yöntemi uyguluyor sizde iptv cinizle görüşüp işe yaramayan kanalları sildirriseniz bu sorun ortadan kalkacaktır

oktaybickici

Aktif Üye
cihazın kanal kapasitesi 2000 birçok iptv panelciler 2000 kanal adında paket oluşturup bu tür cihaz kullanan müşteriler madur etmeme amacıyla kanal azaltma yöntemi uyguluyor sizde iptv cinizle görüşüp işe yaramayan kanalları sildirriseniz bu sorun ortadan kalkacaktır

Ustam cihazla normalde seyredebiliyordum. Yayın yapılan kanal sayısı 6000. Aklıma takılan şu oldu. 1 günde yayın yapan IPTV ye 4000 kanal mi eklendi de cihaz desteklemez oldu ?. Zaten seyrederken bile yine kanal sayısı 6000 di?.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Ustam cihazla normalde seyredebiliyordum. Yayın yapılan kanal sayısı 6000. Aklıma takılan şu oldu. 1 günde yayın yapan IPTV ye 4000 kanal mi eklendi de cihaz desteklemez oldu ?. Zaten seyrederken bile yine kanal sayısı 6000 di?.

1 günde 5000 kanalda eklenir bu zor bişey değil
ve xtream paneller ara ara güncelleme yapıyor
buyüzden çok kanalı kaldırmıyor senin cihazlar
bu cihazdan çok sattığım için bu sorunu ve çözümünü zaten biliyorum

oktaybickici

Aktif Üye
1 günde 5000 kanalda eklenir bu zor bişey değil
ve xtream paneller ara ara güncelleme yapıyor
buyüzden çok kanalı kaldırmıyor senin cihazlar
bu cihazdan çok sattığım için bu sorunu ve çözümünü zaten biliyorum

https://satcafesi.net/forum/herz-hr-10200/53120-herz-10200-hd-mini-uydu-alici-ozellikleri.html
hocam burda özelliklerinde 8000 kanal diyor ama kafamı karıştıran bu konu. acaba özelliklerindeki gibi kanal desteğimi yok cihazda.
birde hizmet aldığım iptv ye sordum yayınlara kanal eklemesi yapılmamış. uzun bir süredir hemen hemen aynı kanal sayısı ile yayın yapıyorlarmış.
bu getlist failed hatasını 1 hafta öncesi kamasonic 10507 cihazda da almıştım sizden aldığım cihazlarda.
Ks-hd10507 iptv dijital uydu alicisi.
burdan güncellemesini yaptım . içinde v9 versiyonu vardı. v10 yazılımını atınca tekrar çalışmaya başladı ve listeyi de 3 sn gibi bir hızla indirmeye başladı.
o yüzden de bu cihazda da xtream codeg için yeni yazılım mı yapılması gerekiyor dememdeki soru işareti.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.