gittigidiyor

herz 13500 astra hustler test yazılımı

memoli1478

Yönetici
Administrator
test yazılımıdır bu uyum sağlamazsa orginal yazılımı tekrar atın düzelir bu cihazlar çökmez

Ekli dosyalar

• Herz 13500 TÜRKSAT HORTBİR SİRİUS astra test.rar
    317 KB · Görüntüleme: 27

memoli1478

Yönetici
Administrator
abs ve bin seçenekleri var bin seç ok

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
1080 de sıkındı yok 13500 de loader görüyor ama browseden secince hata veriyor

öz elektronik

Aktif Üye
abs ve bin seçenekleri var bin seç ok

ben com görmüyor sandım doğru all files veya abs yada bin seçilecek

ben bu işi yeni öğrenmiyom arkadaşlar !!!

sorun şu anlatamıyom sanırım ==== cihaza tarkan arkadaşın yazılımı verdiği yazılımı atdım cihaz astra aurist kanallar açıldı kumanda sorunu yok herşey gayet güzel yüklendi amaaaa eski yazılımı yüklemek istersen,içindekini geri çekmek istersen ne yüklüyor nede çekiyor uprage 4,01,4,02,3,98 vs vs loder denendi sonuç olunsuz loderi görmüyor

not: abs,bin. nedir biliriz o kadarda işi bilmiyo sanmayın arkadaşlar
dijimi iyi tanır ahmet 33 arkadaş çok çok iyi bilir

yeni ambajından çıkardığım cihazda kanallıyazılım yükleniyor çekiliyor sorun yok .......

ama tarkan arkadaşın verdiği yazılımda sorun var kastım bu

not: şu an next servisi herz 1080 yazılımı verdim(memoli arkadaşın eklediği)çökmüş bilginize

tarkan1444

Vip Üye
ben bu işi yeni öğrenmiyom arkadaşlar !!!

sorun şu anlatamıyom sanırım ==== cihaza tarkan arkadaşın yazılımı verdiği yazılımı atdım cihaz astra aurist kanallar açıldı kumanda sorunu yok herşey gayet güzel yüklendi amaaaa eski yazılımı yüklemek istersen,içindekini geri çekmek istersen ne yüklüyor nede çekiyor uprage 4,01,4,02,3,98 vs vs loder denendi sonuç olunsuz loderi görmüyor

not: abs,bin. nedir biliriz o kadarda işi bilmiyo sanmayın arkadaşlar
dijimi iyi tanır ahmet 33 arkadaş çok çok iyi bilir

yeni ambajından çıkardığım cihazda kanallıyazılım yükleniyor çekiliyor sorun yok .......

ama tarkan arkadaşın verdiği yazılımda sorun var kastım bu

not: şu an next servisi herz 1080 yazılımı verdim(memoli arkadaşın eklediği)çökmüş bilginize

arkadaşım biz sana yardımcı olmaya çalışıyoruz ben bir yazılım editledim ve sorumluluk yükleyene ait dedim çünkü bende cihaz yok sende sorumluluğu kabul edip yükledin ama bilgi konusuna gelince tabiikide sen benden çok daha bilgili olabilirsin amaç birbirimize yardımcı olmak ve bilgiyi paylaşmak

öz elektronik

Aktif Üye
arkadaşım biz sana yardımcı olmaya çalışıyoruz ben bir yazılım editledim ve sorumluluk yükleyene ait dedim çünkü bende cihaz yok sende sorumluluğu kabul edip yükledin ama bilgi konusuna gelince tabiikide sen benden çok daha bilgili olabilirsin amaç birbirimize yardımcı olmak ve bilgiyi paylaşmak

eywallah arkadaşım bende kırıcı üzücü bişi yazmadım tam anlatmak istedim yazıyom yazıyom anlaşılamıyor sorumluluk tabiki bana ait eyvallah yardım için o_k

memoli1478

Yönetici
Administrator
ilk sayfadaki yazılım okmu test ettinizmi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.