gittigidiyor

Herz hd 56000 yazılımı

ibrahim HERZ

Elektronik Teknisyeni
BU YAZILIMDA KANAL GEÇİŞLERİ HIZLANDIRILMIŞ HAZIR KANAL LİSTESİ VE GÜNCEL KEY DOSYASI BULUNMAKTADIR.

YAZILIM KONTROL:
SİSTEM> BİLGİ :DONANIM VERSİYONU factoryC OLANLARA YÜKLEMEYİZ !

NOT:YAZILIMI KILASÖR KULLANMADAN USB YÜKLEYİNİZ

İYİ SEYİRLER

Ekli dosyalar

• HERZ HD 56000.zip
    3.2 MB · Görüntüleme: 389

Zalo

Aktif Üye
İbrahim bey cihazı yeni aldım. Renkler harika. Görüntü harika. TRT'nin HD kanalları çoğu zaman açılmıyor. Bilgi verirseniz sevinirim.

ibrahim HERZ

Elektronik Teknisyeni
Tşk : Trt nin hd kanalları ile ilgili kanal dosyası ve key yüklerseniz sorununuz giderilecektir

Zalo

Aktif Üye
İbrahim bey sorunu hallettik. Yukarıda eklediğiniz yazılım sayesinde TRT HD düzeldi fakat bu seferde cihaz bir süre sonra kumandaya yanıt vermemeye başladı. Durum yazılım ile mi ilgili acaba?

Zalo

Aktif Üye
Cihazın kumandayı görmeme sorunu devam ediyor. Fişi çekip takıyorum düzeliyor. Sonra yine aynı şey oluyor. Problemi nasıl çözeceğiz?

Zalo

Aktif Üye
Sorunum hala devam etmekte... İbrahim beyden yanıt yok.. Sanırım tedavisi yok. :(

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba arkadaşlar herz 56000 ile ilgili kumanda görmeme şikayeti bir kaç arkadaşlardan geldi bunun çözümü araştırıldı ürün servise gittiği zaman sorun yapmıyor fakat tüketici evine gittiği zaman problem yapıyor sorunu bulduk tüketici evinde tasarruflu ampuller kaliteli değilse çin malı ise gözün sinyalini kesiyor bu durumda ürün kumanda gözünü tv nin önüne değil altına yapıştırmak gerekiyor bu durumda kumanda görmeme sorunu çözülmüş durumda

trt kanallarına gelince trt hd kanalı sadece herz 56000 ürünlerde değil diğer ürünlerdede sinyal almama kanal bi gösterip sonra yine sinyal almama problemi yaşamakta bu durumda şuna dikkat etmeliyiz
çanak antenimizde takılı olan lnb en yüksek 0,3 db olmalıdır kablomuz yeni ve çanağımızın sinyali %90 ın ustnde olmalıdır bu şekilde ayarlamalarımızı yaptıktan sonra tüm kanalları trt dahil kesintisiz izleyeceğiz

saygılarımla kolay gelsin...

Zalo

Aktif Üye
Söylediğiniz gibi kumandayı televizyonun gölgesine sakladım. Deneyelim bakalım çare olacak mı? İlginize teşekkürler. Saygılar.

Zalo

Aktif Üye
Söylediğiniz gibi kumandanın alıcı gözünü TV sehpasının renkli camının arkasına sakladım. Böylelikle aydınlatma lambası ile irtibatını kestim. Fakat sorun yine devam etti. Yeni araştırmalarınızı bekliyorum. Kolay gelsin.

stfm

Aktif Üye
Yazılım Olmuyor.

USB bellek aracılığı ile yazılımı atmayı denedim fakat yükle ye bastığımda uydu kapanıp açılıyor ama yine eski sürüm açılıyor sizin yazılım yüklenmiyor.

Model: HERZ
Yazılım Versiyonu: 91.23
Donanım Versiyonu: 1.0

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
USB bellek aracılığı ile yazılımı atmayı denedim fakat yükle ye bastığımda uydu kapanıp açılıyor ama yine eski sürüm açılıyor sizin yazılım yüklenmiyor.

Model: HERZ
Yazılım Versiyonu: 91.23
Donanım Versiyonu: 1.0
yazılım herz 56000 pembe için 56000 q için değil

stfm

Aktif Üye
Flash belleği FAT32 şeklinde biçimlendirdim ve oldu teşekkür ederim. Yazılım versiyonu 91.28 oldu

fahri sevindi

Aktif Üye
Sorun işlemcinin ısınmasından kaynaklanmış olabilir bendede aynı sorun vardı plastik muhavazasını söküp açık vaziyette taktım sorun sona erdi

sorun işlemcinin fazla ısınmasından kaynaklanmış olabileceği bendede aynısı oluyordu cihazı söktüm açık olarak taktım ve sorun düzeldi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.