gittigidiyor

HIREMCO 4K & ARNIX & SUNGATE TITAN & HIREMCO TORBO GT & -[Oscam] dvbapi DOSYASI YUKLE

sampiyon

Vip Üye
HIREMCO 4K & ARNIX & SUNGATE TITAN & HIREMCO TORBO GT & -[Oscam] dvbapi DOSYASI YUKLE

HIREMCO 4K & ARNIX & SUNGATE TITAN & HIREMCO TORBO GT & -[Oscam] dvbapi DOSYASI YUKLEMESI

1 önce ınternetden FlashFXP 5 indırıyoz

resım de görulen den
anonym.to
[/URL][/IMG]

2 adım daıre içindekı yere ok yapıp hızlı banlan yere gırıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

3 adım altdakı resımdekı gıbı ıp nomuzu gırıyoz ve kullanıcı adı root parola hıremco yazıyoz ve baglan gıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

4 adım altdakı resımdekı gıbı home yazan yere ok yapıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

5 adım resımdekı görunun gx yazan dosyaya ok yapıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

6 adım resımdekı loca ustunde ok yapıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

7 adım resımdekı görunen oscam ustunde ok yapıyoz ve içine gırıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

8 adım resımde görundugugıbı dvb capı yazıyo

anonym.to
[/URL][/IMG]

9 adım ındırdıgımız dosyanın ıçındekı oscam dvb capı dosyasını boş olan karaladıgım yere dosyayı tutup atın

anonym.to
[/URL][/IMG]

10 adım dosyayı boş yere atınca resındekı çızık daıre ıçındekı gıbı olcak ve atılan dosya ustunde en uste kuyrugu aktar vardır ok yapın onda

anonym.to
[/URL][/IMG]

11 adım ve resımde göruldugu gıbı yantarafa gelir dvb capı dosyası

anonym.to
[/URL][/IMG]

12 adım oscam dvb capı ustune gelın ok yapın öznıtenıkler CHMOOD YAZAR OK YApınca alt resım çıkar 644 yazan yazıyı sılıp yerıne 755 yazın ve tamam dedıgınızde dvp capı dosyanız yuklenmış olur

AYRICA BU ŞEKIL CIHAZINIZIN OSCAM VERSIYONUDA DEGIŞTIRE BILIRSINIZ

anonym.to
[/URL]​

HIREMCO 4K & ARNIX & SUNGATE TITAN & HIREMCO TORBO GT & -[Oscam] dvbapi DOSYASI YUKLEMESI

1 önce ınternetden FlashFXP 5 indırıyoz

resım de görulen den
anonym.to
[/URL][/IMG]

2 adım daıre içindekı yere ok yapıp hızlı banlan yere gırıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

3 adım altdakı resımdekı gıbı ıp nomuzu gırıyoz ve kullanıcı adı root parola hıremco yazıyoz ve baglan gıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

4 adım altdakı resımdekı gıbı home yazan yere ok yapıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

5 adım resımdekı görunun gx yazan dosyaya ok yapıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

6 adım resımdekı loca ustunde ok yapıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

7 adım resımdekı görunen oscam ustunde ok yapıyoz ve içine gırıyoz

anonym.to
[/URL][/IMG]

8 adım resımde görundugugıbı dvb capı yazıyo

anonym.to
[/URL][/IMG]

9 adım ındırdıgımız dosyanın ıçındekı oscam dvb capı dosyasını boş olan karaladıgım yere dosyayı tutup atın

anonym.to
[/URL][/IMG]

10 adım dosyayı boş yere atınca resındekı çızık daıre ıçındekı gıbı olcak ve atılan dosya ustunde en uste kuyrugu aktar vardır ok yapın onda

anonym.to
[/URL][/IMG]

11 adım ve resımde göruldugu gıbı yantarafa gelir dvb capı dosyası

anonym.to
[/URL][/IMG]

12 adım oscam dvb capı ustune gelın ok yapın öznıtenıkler CHMOOD YAZAR OK YApınca alt resım çıkar 644 yazan yazıyı sılıp yerıne 755 yazın ve tamam dedıgınızde dvp capı dosyanız yuklenmış olur

AYRICA BU ŞEKIL CIHAZINIZIN OSCAM VERSIYONUDA DEGIŞTIRE BILIRSINIZ

anonym.to
[/URL]​

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.