gittigidiyor

hiremco titanix hd dijital uydu alıcı

supermax

Aktif Üye
sunplus işlemcili
5000 kanal kapasiteli
wifi özelliği
akıllı kumanda
dıspley göz
1 yıl İKS+TKGS+YOUTUBE ( iptv özelliği yok)
SMxl1g.jpg

dragon22

Aktif Üye
sungate TİTAN...hıremco TİTANix....sanki aynı soyadı taşıyan aile fertleri...hiremco nun yeni piyasaya çıkardığı bu ürüne koyacak başka model ismi yokmuş gibi... TİTAN modeli diyelim ama isim haklarından dolayı şunun sonuna(İX) ekledikmi hem mahkemelerden yırtmış oluruz hemde titan arayan tüketicinin kafasını karıştırıp karambole bizimkilerde arada satılıp gider düşüncesiyle üçkağıtçılığın sahtekarlığın tavan yapmış hali..yani arkadaşım bana TİTAN tavsiyesinde bulunuyor..ben uyducuya giriyorum titan varmı diyorum adamda bana ya hiremco nun titanı veya varsa sungate titanla birlikte ikisinide önüme koyuyor..ben ilkkez titan alacağım'ya kafa karışıyor..adama hangisi daha iyi veya güzel deyince satıcılar genelde dükkanda enaz satılanı veya komisyon bırakanı müşteriye tavsiye ettikleri için sungate titanın satışı bundan sonra piyasadaki satıcının insafına ve vijdanına kalmış gözüküyor...bakalım bundan sonra daha ne puştluk lar göreceğiz..

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
sungate TİTAN...hıremco TİTANix....sanki aynı soyadı taşıyan aile fertleri...hiremco nun yeni piyasaya çıkardığı bu ürüne koyacak başka model ismi yokmuş gibi... TİTAN modeli diyelim ama isim haklarından dolayı şunun sonuna(İX) ekledikmi hem mahkemelerden yırtmış oluruz hemde titan arayan tüketicinin kafasını karıştırıp karambole bizimkilerde arada satılıp gider düşüncesiyle üçkağıtçılığın sahtekarlığın tavan yapmış hali..yani arkadaşım bana TİTAN tavsiyesinde bulunuyor..ben uyducuya giriyorum titan varmı diyorum adamda bana ya hiremco nun titanı veya varsa sungate titanla birlikte ikisinide önüme koyuyor..ben ilkkez titan alacağım'ya kafa karışıyor..adama hangisi daha iyi veya güzel deyince satıcılar genelde dükkanda enaz satılanı veya komisyon bırakanı müşteriye tavsiye ettikleri için sungate titanın satışı bundan sonra piyasadaki satıcının insafına ve vijdanına kalmış gözüküyor...bakalım bundan sonra daha ne puştluk lar göreceğiz..

merhaba tarafsız olarak size cvp vermek istedim titan ile titanix kelime oluyunu olarak çağrıştırabilir lakin ürün açıklamasına bakarsanız hiremco titanix linux değil sunplus ayrıca iptv cihaz değil ortalama 100 tl lik klasik ucuz model bir uydu alıcı bu nedenle hiremcontitanix ile sungate titan birbirini çağrıştırmıyor.
saygılarımla

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.