gittigidiyor

HiTech VipBox Gold Cihaza Tiger Yazilim Yukleme Detayli Yardim

Judas

Aktif Üye
Merhabalar kolay gelsin bu hafta ici dt aboneligim bitti ve 3 4 sene once almis oldugum HiTech VipBox Gold cihaza geri dondum cihaz calisiyor canak bagladim kanal guncelle vs sikinti yok ancak kirmizi tus iptv bolumunde vip tv ve vod bolumleri acilmiyor live calisiyor diy bolumunde ilk aldigim iptv listesi vardi onu info ile silip yeni aldigim iptv yi m3u listesini tvlist_usb seklinde kaydettim calisiyor xtream bolumunde de 1 sayfasina almis oldugum iptv bilgilerini girdim calisiyor calisiyor dediklerimde dondugunda adaptor sok tak seklinde calisiyor benim sorum sanirim bu cihazi tiger yazilim ile guncelleyip iptv yi sorunsuz kullanmam konusunda ve bu sorunlari ceken diger herkes adina yardim isteyecektim Tesekkurler simdiden

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ana yazılım yada dönüşüm yazılımı yükleyebilirsiniz
illegal yayınlarla ilgili paylaşım mesaj vb. yasak malesef

Judas

Aktif Üye
ana yazılım yada dönüşüm yazılımı yükleyebilirsiniz
illegal yayınlarla ilgili paylaşım mesaj vb. yasak malesef

@digimy Baslikta belirttigim gibi donusum yazilimi yukleme konusunda yardim istedim. Herhangi bir illegal paylasim veya istekte bulunmadim ve mesaj yazmadim bir yanlis anlasilma olmasin

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
@digimy Baslikta belirttigim gibi donusum yazilimi yukleme konusunda yardim istedim. Herhangi bir illegal paylasim veya istekte bulunmadim ve mesaj yazmadim bir yanlis anlasilma olmasin

hocam elinizdeki cihaza çeşitli yazılım usb ve rs232 den yükleyebilirsiniz şahsen ben stabil çalışan korax v2 yazılımı yüklüyorum rs232 den
eğer bilginiz varsa sizde rs232 den yükleme yapabilirsiniz

https://satcafesi.net/forum/korax-i...x-ipplus-v2-csat-ve-sporclub-ok-yazilimi.html

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.