gittigidiyor

Hızlı Okuma CD Rom Data Eğitim Seti Türkçe Full Hızlı İndir

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]
Hızlı Okuma CD Rom Data Eğitim Seti Türkçe Full İndirHızlı Okuma Ve Bellek Geliştirme Eğitim Seti, Program ilk çıktığında olay olmuştu tarihi eser olsada
işinizi görecektir, dakikada 1.000 kelime ezberlemenize imkan tanır,ayrıca hızlı okuma tekniğinizi
geliştirmenizi sağlar tüm kaslarınızı göz reflekslerinizi nasıl kullanacağınızı bu sette öğrenebileceksiniz,
geç eklesekte,affola arttık, malum hastalıknedeni ile.
————————————————————-Boyut:140-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
————————————————————– CD Rom Data Hızlı Okuma Ve Bellek Geliştirme(((Alternatif)))CD Rom Data Hızlı Okuma Ve Bellek Geliştirme(((Alternatif)))CD Rom Data Hızlı Okuma Ve Bellek Geliştirme

[/FONT]

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.