gittigidiyor

Hotbird canal + paketini artık cccam açmıyor mu?

redfly7

Aktif Üye
sorun yok Cccam ile açık
Evet ustam şuan açık mutluyum dün açılmadı .. uzun atlanta diamond hdbox kullandım hd kanallarda donma yapıyor bir alışveriş sitesinden 50 liraya atlanta hd box kasalı olanı aldım yine aynı sorun sonra uğraş çabala medialink black panther kurdum cihaz hızlandı hızlanmakla da kalmayıp saat gibi çalışıyor 😀

sirius.77

Optimal Сasual Dating - Verified Ladies
Aktif Üye
bendede son 3-4 gündür açmıyor sorunu anlamadım

sirius.77

Optimal Сasual Dating - Verified Ladies
Aktif Üye
çözümü buldum frekans degişmiş 10719 v 27500 frekans yayına geçmiş

porsche75

Aktif Üye
arkadaşım...neyi kastediyon yani artık polonya şifreli kanalları paylaşıma tamamen kapanmışmı?...!!!...:mad:

porsche75

Aktif Üye
arkadaşım...tarku...hotbird uydusunda artık sadece polonya paketlerininmi şifreleri çözülebiliniyo yani diğerleri fransa...italya...isviçre...yunan paketleri atak yaparak paylaşımı engellemişlermi?...!!!...:cry:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.