gittigidiyor

İnternet'te Türk Telekomdan Türk Net'te geçtim

yergun02

Vip Üye
arkadaşlar son zamanlarda ardı arkası kesilmeyen Türk Telekom İnternetin uyguladığı zamlar canımızdan bezdi bu yüzden Türk net'te geçtim ondan da başlamadım bezdimgeçiş yaptığımın ertesi gün onlarda 25 TL gibi zam güncellemesi yapıldı 129 tl gibi 100 mp hız yinede türk telekoma göre daha uygun gibi 100 mbps iken 69 gibi bir hız var bu normal mı acaba sizce?
https://ttnet.speedtestcustom.com/result/be06c5b0-68a9-11ed-b18e-892eb61b67bc sonuçlar bu bu linkte görüşlerinizi rica ediyorum

uyducu2010

Aktif Üye
arkadaşlar hangi firma olursa olsun alt yapı iyi değilse malesef ben 100 diye aldım 66 mega pitseli geçmiyor ben ttnet aldım özeldende aldım aynı yanlız fiat farkı var 100 mp yi 100tl aldım ttnette port yok dendi alamadım

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.