gittigidiyor

iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 Yayınlandı

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
[h=1]iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 Yayınlandı[/h][h=2]Apple tarafından yeni işletim sisteminin yönelik güncellemeler devam ederken yapılan sonra açıklamalarda iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 sürümlerinin yayınlandığı belirtildi.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
ios-10-beta-7-ve-public-beta-6-yayinlandi.jpg
Sadece 4 gün önce yine bir güncellemesi olmasına karşın Apple yeni güncellemeyi daha sundu. Bu kadar kısa aralıklar ile güncellemelerin sunulması yeni işletim sisteminin bir an önce tamamlanması ve geliştirilmesi konusunda istekli olunduğunu da gösterirken yapılan açıklamalar ile birlikte iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 kullanıcılara sunulmuş oldu.
iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 güncellemesi ile ilgili yapılan açıklamalarda çok fazla detay verilmezken işletim sistemine özellik kazandırmaktan ziyade sistemde yaşanan kritik hata hataların giderilmesi amacıyla güncellemelerin sunulduğu belirtildi. Bu bakımdan performans anlamında oldukça yerleştirmelerinin yapıldığı ve sistemde yer alan hataların giderildiği bu güncelleme sayesinde işletim sistemi çok daha iyi bir hale getirilmiş durumda.
iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6 güncellemesi ile birlikte final ve kararlı sürümü bir adım daha yaklaşılan iOS işletim sisteminin gelecek ay piyasaya sunulması ve kullanılması bekleniyor. iOS 10 için son güncellemenin iOS 10 Golden Master olacağı belirtilirken yapılan son güncellemeyi bu güncellemeden önceki son güncelleme olduğu da tahmin ediliyor.
[/FONT]

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
[h=2]iOS 10 Beta 7 Nasıl Yüklenir?[/h][FONT=&quot]Apple tarihinde bir ilk olarak iOS 10 Beta 6’dan sadece 4 gün sonra yayınlanan iOS 10 Beta 7, OTA üzerinden yada Apple Geliştirici Merkezinden indirilerek telefona yüklenebilir.[/FONT]
[FONT=&quot]Public Beta 6’yı denemek isteyenler ise Apple Beta Test programına üye olarak son Public Beta sürümünü telefonlarına kurabilirler.[/FONT]
[FONT=&quot]Beraberinde çeşitli güvenlik güncelleştirmeleri getiren iOS 10 Beta 7 ayrıca daha önceki beta sürümlerinde yer alan hataları gideriyor. [/FONT]
[FONT=&quot]
ios-10-beta-7.png
[/FONT]
[FONT=&quot]Birçok yenilikle gelen iOS 10 ile 3D Touch daha da işlevsellik kazanırken, kontrol merkezi yeniden tasarlandı ve yepyeni bir widget ekranı kullanıma sunuldu. [/FONT]
[FONT=&quot]Fotoğraflar uygulaması da yeniliklerden nasibini alırken yenilenen mesajlar uygulaması sayesindeyse iOS 10’da mesajlaşmak artık çok daha keyifli bir hale geliyor.[/FONT]
[h=3]iOS 10 Güncellemesini Alacak Modeller[/h][FONT=&quot]Son sürümünün Eylül ayında iPhone 7 ile birlikte yayınlanması bekleneniOS 10 güncellemesini ise iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE,iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3 , iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPod touch 5 ve iPod touch 6 modelleri alıyor.[/FONT]

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.