gittigidiyor

İp tv sorunu

erdalka

Aktif Üye
Selam ustalar netten hazır ip tv dosyasını ustden cihaza atıyorum ama cihaz kabul etmiyor kanallarda listede gozukmuyor cihazım ts2500

marduk

Aktif Üye
aynı sorun bende de var ip tv acmıyor hic bir sekilde..hatta acmak istediğimde kendiğinden belli bir süre sonra kapanıp yeniden acılıyor.. kimsede boyle bir sorunun olmaması cok ilginc..kendi ip tvmi kullanamaz oldum..yardım edin lütfen.. cihazım redline ts 2000

rido7052

Aktif Üye
Bi suredir bnde ayni sorunu yadiorum ayni sekilde acmak istedgmde donup kndi kndine kapanior. Redline ts 7500

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ücretli iptv hizmeti alıp kullanabilirisiniz
piyasada illaki free iptv verenler var ama ya 1 saat ya 2 saat çalışır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.