gittigidiyor

iPhone 13 fiyatları deşifre oldu...

Firmaya yakın muhbirler farklı ram ve bellek çeşitleri ile gelecek olan iPhone 13 ün fiyatlarını deşifre ettiler..64-128 ve 256 Gb lik modellerde fiyatlar 700 ile 1600 Dolar arasında değişiyor

nesire

Aktif Üye
Web sitesi
parimatch-turk3.com
neden bu kadar pahalı olsun ki... bazı insanlar için bir maaş (ya da iki maaş) gibi. Yine de iPhone'ların çok kullanışlı ve estetik olarak güzel olduğunu söylemeliyim... Kesinlikle bir tane alırdım, Bit aralığı... oldukça vay

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
iphone 11 e kadar kullandım 11 den sonra şarj problemi nedeniyle bırakmak zorunda kaldım xaomi redmi t9 kullanıyorum yaklaşık 48 saat şarj gidiyor.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.