gittigidiyor

iptv deki hd ile çanak antendeki hd kanal kalite farkı ?

supermax

Aktif Üye
Merhaba bu makaleyi aklıma geldiği için yazıyorum herhangi bir soru yada
sorunla karşılaşmadım, sadece bilgi amaçlı paylaşımda bulunuyorum.
Gelelim konuya,çanak anten ile yayın izliyorsunuz yada izleyemiyorsunuz iptv yayın aldınız diyelim
kanal kalitesi hd olmasına rağmen çanak anten yayınına göre çokta kaliteli değil, bunu birkaç sebebi var
aldığınız iptv hizmeti hd olsada donmamaı için kalitesi düşürülmüş olabilir
iptv aldığınız yer sd olan yayına satışını arttırmak için hd yazmış olabilir hepsi iyi diyelim arkadaşlar yine
yayın encode edilerek çıkışı yapıldığı için büyük ekran tv lerde kalite düşük çıkmaktadır
dedikya iptv izliyorsunuz illaki çanak anten gibi kaliteli yayın almanız az bir ihtimal...
saygılarımla kolay gelsin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.