gittigidiyor

iptv smartbox future tvli yeni versiyonlu V8.10.23

hamza1977

Aktif Üye
Usb ile yüklenir galiba bende yükledim bu yazılımı az önce evet yazılan kanalları açıyor tşk

Son düzenleme:

hamza1977

Aktif Üye
Kanllarimi paylaŞicam bİrazdan 6 uydum var 46 42 39 19.2 23.5 bu uydulari İzlİyorum yazlikgimda guncel kanal listesi ekledim bende iyi seyirler

Ekli dosyalar

• db.rar
    84.2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

erhan09

Aktif Üye
free bölumunde icinde ulusal kanallarinda oldugu bir yazilim yokmu arkadaslar?? eskiden MERT buketi vardi simdi o yok nasil bulabilirim ?

erhan09

Aktif Üye
atv,startv,foxtv,kanal7 + haber kanallari...vs

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.