gittigidiyor

isimsiz. sitesi yeni üyeler almıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nfr65

Aktif Üye
arkadaşlar meşhur oud sitesi yeni üyeler kabul etmiyor , anlaşılan doymuşlar paraya , ne de olsa her 3 haftada bir redline ts lere E2 yazılımı çıkarıyorlar, nedense E2 ve ya private yazılımları 2-3 yıldır hiç bir türlü rayına oturamadı ve hiç bir zaman da oturmayacak, nedeni ise çok basit geçmişte olduğu gibi her zaman redline ts kullanıcılarını reytink olarak kullanmak, ya bir kez şu private ts yazılımı 2-3 ay problemsiz sürsün, nedense boş yere aynı yazılımı ,,sözde,, yeni yazılım diye çıkarıyorlar , bence kullanıcılarla dalga geçiyorlar, herşey kopiya, birde emekten bahsediyorlar

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
Cevap: xxx. sitesi yeni üyeler almıyor

Akıllı ol kempes rokki ve daha sayamadığım nicklerle
Orayı karıştırdın yetmedi burasımı kaldı
Ya biraz saygın olsun birşey yazmaya cam direk
Bu şekilde yazman doğru mu bir kendini sorgulama bakalım hep yardım ve destek gördün yalan mi
Diyecek birşey bulamıyorum bence bu forumları karıştırma
Sevdandan vazgeç

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Cevap: xxx sitesi yeni üyeler almıyor

arkadaşlar meşhur oud sitesi yeni üyeler kabul etmiyor , anlaşılan doymuşlar paraya , ne de olsa her 3 haftada bir redline ts lere E2 yazılımı çıkarıyorlar, nedense E2 ve ya private yazılımları 2-3 yıldır hiç bir türlü rayına oturamadı ve hiç bir zaman da oturmayacak, nedeni ise çok basit geçmişte olduğu gibi her zaman redline ts kullanıcılarını reytink olarak kullanmak, ya bir kez şu private ts yazılımı 2-3 ay problemsiz sürsün, nedense boş yere aynı yazılımı ,,sözde,, yeni yazılım diye çıkarıyorlar , bence kullanıcılarla dalga geçiyorlar, herşey kopiya, birde emekten bahsediyorlar
Bu gibi konuları buraya taşıma.Başka forumların üye alması-almaması bizi ilgilendiren bir durum değil.Alakadarda etmez.Lütfen bu ilk ve son olsun.
Memoli usta redline korax ve daha bi sürü cihaza kendi emekleriyle yazılım veriyor.Begenmezsen alma kullanma.Ama ortada emek var ve sen buna teşekkür etmek yerine kötülemeye çalışıyorsun.Begenmiyorsan kullanma olsun bitsin.Lütfen polemik yaratacak bizimle alakası olmayan konuları bu foruma taşımayın.
Emek veren ustalara bir teşekkür etmek yerine,kötülemek sadece sizin kalitenizi düşürür.Başkada bi işe yaramaz.

nfr65

Aktif Üye
site ismi vermeyin

benim oraya çok emeyim oldu , hep görmezden geldiler , lafın kısası çok bilmeyeceksin ve çok soru sormayacaksın ,, bunlardan hiç hoşlanmıyorlar, eyer douruları yazmak suçsa o zaman ben suçluyum,,orada en azından en azından 100 fazla konu açmış olsamda bir sivri sinek kadar deyerim yok yazıklar olsun

memoli usta yaptıklarını herkez biliyor amma çok katısın yarım milim bile eleştiri kabul etmiyorsun , tamam yaptıklarımdan dolayı özür diliyorum,, gel beni tekrar kabul et , oradayken bakıyorum da saçma sapan sorular geliyordu sinirlenip asabi oluyordum ,sen beni af et oraya tekrar kabul et ,zaten bundan sonra hiç bir şey yazmam, hadi bir kez daha özüne dön ve beni baışla , ne diyorsun , yazılımlarda sana elimden geldiğikadar yardımcı olmaya çalışıyorum san de biliyorsun elimde 5 farkli marka cihaz var,, sana çalışmalarında başarılar diliyorum

memoli usta benden korkmanıza gerek yok, ben zaıten bir dostum ve sizi tağkip ediyordum , tekrardan özür dilerim

anlaşılan usta çok korkuyor benden halbuki en çok ona yardımcı olmaya ben çalıştım , neyse başka söze gerek yok

sozcan39

Aktif Üye
Cevap:xxx sitesi yeni üyeler almıyor

O.U.D Sitesinin tam adı neydı acaba? Bilgi veren olabilir mi?

nfr65

Aktif Üye
Cevap:xxx sitesi yeni üyeler almıyor

ismi lazım değil

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
bu forumda hiçbirşekilde üyelik isteyen forum tartışması linki verilmesi yasaktır forum kurallarını okuyun
bu sitede emek verecekseniz başımız üstüne
eleştiri yapacaksanızda başımüstüne ama önce bana danışıp izin alman gerekiyordu
ki ismini verdiğin site benim hiç umrumda olmayan bi site bu sitede oranın adının dahi anılmasını istemiyorum
butür konu tartışmaya kapalıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.