gittigidiyor

İstar x50000 loader ve yazılım

space

Aktif Üye
İstar x50000 cihaz netten yazım güncelleme esnasında hata oluştu.cihaz açıldı ancak işlem yapmıyor. usb taktım onu da tanımıyor.belki loader ve kurtarma yazılımı ile yazılım yüklenebilir.değerli ustalarıma rica ederim.

space

Aktif Üye
birde usb yi taktım cihazı açtım 3 sıfır yaptım open file fail. yazıyor.ne yapmam lazım

21huseyin

Aktif Üye
birde usb yi taktım cihazı açtım 3 sıfır yaptım open file fail. yazıyor.ne yapmam lazım

Mavi ekran ise usb ile kurtarma yazılımı atılınca çözülüyor defalarca başıma geldi.Flash belleği biçimlendir içi boş olsun kurtarma yazılımının adını rom yap usb yi tak cihazı anahtardan açıp yazılımı almaya başlayana kadar 0 a bas yazılım yüklenecektir.

space

Aktif Üye
Mavi ekran ise usb ile kurtarma yazılımı atılınca çözülüyor defalarca başıma geldi.Flash belleği biçimlendir içi boş olsun kurtarma yazılımının adını rom yap usb yi tak cihazı anahtardan açıp yazılımı almaya başlayana kadar 0 a bas yazılım yüklenecektir.
kurtarma yazılımını bulamadım ustam.varsa biçimlenmiş halde gönderebilirmisin.

space

Aktif Üye
sorun çözülmüştür ustam.ALLAH razı olsun..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.