gittigidiyor

JE2 apharFlasher 1.1 kurtarma programı

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
JapharFlasher 1.1 by GoodSat that supports DM800HDseV2, DM500HDV2 and DM7020HD.

Admin

ubbthreads.jpg

Ekli dosyalar

• japhar.zip
    6 MB · Görüntüleme: 7

sahin

Vip Üye
Web sitesi
meettomy.site
çok teşekkürler sayın coolmeen kardeşim.özellikle benim gibi cihazı çok fazla oynayan arkadaşlar için süper bir program. bir şey dikkatimi çekti DM500HDV2 yazıyor acaba sadece DM500HDV2 cihazlardamı işe yarıyor yoksa orijinal DM500HD cihazlarda da kullanılabiliyor mu. gerçi cihazın başına bir iş gelirse deneme yöntemiyle anlayabiliriz.emeğinize sağlık.saygılar...

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Ben denemedim.Ama ssl dosyaları farklı oldugu için normal serilerede olacagını zannediyorum.Sonucta önemli olan çökmüş cihaza ssl dosyasını atabildikten sonra cihaz kurtuluyor.Bence olur.

sahin

Vip Üye
Web sitesi
meettomy.site
teşekkürler kardeşim. sizden bir ricam olsa openpli.org WİKİ sitesinde dm500hd orijinal cihazlar için openpli 6.2 imaj yayınlanmış sanırım dil sorunundan dolayı indirme linkini bulamadım.imkanlarınız ölçüsünde bu imajı sitemize yükleyebilirseniz çok memnun olurum. her şey için minnettarım sayın üstadım.saygılarımla...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.