gittigidiyor

kamasonic 1512 wifi

aozaslan

Aktif Üye
iyi geceler arkadaşlar.kamosonic 1512 hd cihazım bugüne kadar modemin yanında kalo ile Ethernet bağlantısı vardı.bugün tv yi ve uydu cihazını başka bir odaya taşıdık.modemden kablo çekme imkanı yok.elimde iki tane wifi modem var.biri zyxel nwd-270N usb wifi adaptörü bunu takıp kurdum ve bağlantıyı sağladı ancak 10 dk kadar sonra bağlantı kesildi.baktığımda aşırı derece ısınmış kesinti bından yapamı yoksa süre ile alakalı bir durum varmı.ikinci olarak elimde uzak mesafelerdeki wifi yi güçlendirmesi için speedline high power usb wireless lan card model ag adp2 diye bir adaptör daha var. bu hiç bağlantı yapmıyor kamasonic görmüyor.acil yardımlarınızı bekliyoeum.tşk.ederim.

hurzati

Aktif Üye
bizim bir arkadas da vifi ile bağlanoyor.hiç böyle bir problem yasadığını duymadım.
baska bir yazılım yukleyip denediniz mi.

aozaslan

Aktif Üye
cevap için teşekkürler arkadaşım şu anda yüklü olan V8.12.245 görünüyor.birde diğerini deneyeyim.

aozaslan

Aktif Üye
aynen dediğiniz gibi v9.12.06 versiyonu yükledim.önce bağlanıyor birkaç dakika sonra bağlantıyı kesiyor heriki yazılımda da aynı

aozaslan

Aktif Üye
bugün uydu cihazını almış olduğum satıcıdan denemek için polygold marka (elinde varmış)taktım çalıştırdı ancak bu seferde çok donma yapıyor sürekli durup açıyor.normal olarak modeme cihazın uzaklığı 3-4 metre var yok.söylemiş olduğunuz adaptörü alabileceğim bir site varmı.ayrıca laptop çok daha uzakta olmasına rağmen onda kesinlikle donma filan olmuyor.bilgisayar wifi si ile uydu alıcısınıa takılan wifi bu kadar fark eder mi

Son düzenleme:

aozaslan

Aktif Üye
cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.biraz önce kahraman elektronike sipariş verdim.korax olarak bir sorun yaşamayacağımı belirttiler.hayırlısı.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.biraz önce kahraman elektronike sipariş verdim.korax olarak bir sorun yaşamayacağımı belirttiler.hayırlısı.

merhaba almış olduğunuz wifi ronax marka ve 5370 chipsetlidir tarafınıza whatsapp dan resmi atıldı çalışır halde test edilip gönderilmiştir bizi seçtiğiniz için teşekkür ederim iyi akşamlar...

aozaslan

Aktif Üye
merhaba almış olduğunuz wifi ronax marka ve 5370 chipsetlidir tarafınıza whatsapp dan resmi atıldı çalışır halde test edilip gönderilmiştir bizi seçtiğiniz için teşekkür ederim iyi akşamlar...

cevap için teşekkürler usta.ben korax anlamıştım.ronax nasıl duymadım ama ben size bırakmıştım.hızlı cevap ve hemen gönderimi yaptığınız için teşekkürler.

aozaslan

Aktif Üye
ustam bu korax ile ronax arasında bir fark var mı bir sorun yaşarmıyım kalite açısından nasıl yoksa sadece marka farkı mı var.yukarıda bir mesajda korax 5370 tavsiye ederim diye yazmışınız.gönderdiğiniz ronax burayı biraz anlamadım.

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ustam bu korax ile ronax arasında bir fark var mı bir sorun yaşarmıyım kalite açısından nasıl yoksa sadece marka farkı mı var.yukarıda bir mesajda korax 5370 tavsiye ederim diye yazmışınız.gönderdiğiniz ronax burayı biraz anlamadım.

nonax ile korax aynı ürün sadece isim farkı var bu nedenle korax daha pahalı

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Aynı sorun bendeki redline ts100 cihazımda vardı.En sonunda aşırı ısınmadan sanırım wifi adaptör tamamen çalışmaz duruma geldi.Digimy ustadan tavsiye ettiği wifi adaptörü aldım.1 yılı geçti kullanmaya başlayalı şükür sıkıntısız kullanıyorum.

aozaslan

Aktif Üye

sabah ürün elime geçti.bir saate yakın kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım.herhangi bir kesinti de olmadı.(cihaz ısındığında sorun çıkarırımı şu anda bilemiyorum).ürün tahminimden kısa sürede elime geçti.ilgilerinden dolayı digimy usta ve kahraman elektoniğe teşekkürler.inşallah başka ürünlerde görüşmek dileğiyle

Son düzenleme:

aozaslan

Aktif Üye
evet arkadaşlar bugün uzun uzadıya test ettim.ilk önce cihazda v9.12.06 v yüklüydü.wifi antenini tanıttım cihaz kapatılana kadar bir kez bile kesinti yapmadı.cihazı kapatıp açtığımda bağlantı sağlamadı tekrar tanıttım öyle açıldı.daha sonra cihaza V8.12.245 yazılımı yükledim tekrar tanıttım.bir müddet izledim kesinti yapmadı.birkaç defa açıp kapattım wifi cihazını otomatik tanıdı.kısaca sonraki çıkan yazılım biraz sorunlu gibi sanırım.

aozaslan

Aktif Üye

digimy usta kamosonic 1512 cihazım bozuldu yeni bir T96 mars android box siparişi verdim.wifi desteği var.sizden almış olduğum nonax 5370 wifi antenini bu cihazda kullanabilirmiyim.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.